Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nejvíce sexy dvojčata českého filmu se představují! Začínaly s Bradem Pittem a pro pohádky je jich škoda!

Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
Tak takhle krásné princezny jsme dlouho neviděli. Tohle jsou nové české Olsenky, jen mnohem víc sexy! Barbora a Lucie Černé jsou budoucími hvězdami českého šoubyznysu. Přitom na herecké scéně nejsou žádnými nováčky. Mají za sebou slušnou řádku filmů a jejich hvězdná kariéra odstartovala po boku Brada Pitta!

Lucie a Barbora odpálily svou kariéru jako malé holčiny, které si zahrály kompars v reklamě na mobilního operátora po boku Brada Pitta. Tehdy to asi moc nechápaly, s kým točí, ale to je možná dobře. Dnes se k němu člověk do takové blízkosti jen tak nedostane.

Každopádně to je docela slušný start kariéry na malé holky z Lovosic, ne? A od té doby se to s nimi veze." Zahrály si například v seriálu Gympl s ručením omezeným, Kameňák 4 nebo něžné vlny":https://www.extra.cz/…na-kamenak-4. Bára si dokonce střihla roli v zahraniční kriminálce Bez Hranic. Lucka potom hlavní roli princezny v pohádce Pravý rytíř! Účinkovaly také například v klipu" Adama Mišíka":https://www.extra.cz/tema/adam-misik.

Holky jsou prostě šikovné, ale hlavně je na ně radost pohledět! Těžko nyní odhadnout, která z nich bude úspěšnější nebo talentovanější. Pořád se totiž nemůžeme rozhodnout, která je krásnější! No tak šup, šup, čeští filmoví tvůrci, nechť tyto sexiny vidíme v co nejvíce filmech. Jen doufáme, že nedopadnou jako staré Olsenky, to by nás možná trochu mrzelo.

Související články

Další články