Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejvíce GAY fotbalista ve Francii je Cristiano Ronaldo!

Ronaldovi je ve společnosti kamarádů hodně dobře.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Cristiano Ronaldo je světovým fenoménem a již dlouho se spekuluje o tom, jak to tento portugalský hoch má se svým intimním životem. Je na kluky? Nebo je bisexuální?

Je vlastně jedno, zda portugalská hvězda preferuje muže nebo ženy. Pravidelně vyhrává ankety o nejpřitažli­vějšího muže světa a je marginální, zda o prvenství rozhodují hlasy mužů či žen.

Na evropském šampionátu ve Francii se Ronaldo prezentoval jako podrážděný týpek, kterému se nedaří. Jediný, s kým na tréninku laškuje a mluví, je Ricardo Quaresma. A španělští novináři už začali spekulovat, zda jde jen o přátelský vztah, nebo kluci k sobě cítí něco více.

Naposledy se o Ronaldově sexuální orientaci mluvilo, když byl na dovolené s kamarády u pobřeží Saint-Tropez. Fotky měly dokázat, že Ronalda vzrušuje, když ho kluci masírují.

Na Ronaldovu orientaci se ptali také ruské supermodelky Iriny Shayk – je to poslední dívka, která s Ronaldem žila. Ta ale odvětila, že Ronaldo je heterák. Prý ho opustila kvůli jeho šílené matce, o hádky kolem homosexuální orientace prý rozhodně nešlo.

.

Související články

Další články