Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejvíce GAY fotbalista ve Francii je Cristiano Ronaldo!

Nejvíce GAY fotbalista ve Francii je Cristiano Ronaldo!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Cristiano Ronaldo je světovým fenoménem a již dlouho se spekuluje o tom, jak to tento portugalský hoch má se svým intimním životem. Je na kluky? Nebo je bisexuální?

Je vlastně jedno, zda portugalská hvězda preferuje muže nebo ženy. Pravidelně vyhrává ankety o nejpřitažlivějšího muže světa a je marginální, zda o prvenství rozhodují hlasy mužů či žen.

Na evropském šampionátu ve Francii se Ronaldo prezentoval jako podrážděný týpek, kterému se nedaří. Jediný, s kým na tréninku laškuje a mluví, je Ricardo Quaresma. A španělští novináři už začali spekulovat, zda jde jen o přátelský vztah, nebo kluci k sobě cítí něco více.

Naposledy se o Ronaldově sexuální orientaci mluvilo, když byl na dovolené s kamarády u pobřeží Saint-Tropez. Fotky měly dokázat, že Ronalda vzrušuje, když ho kluci masírují

Na Ronaldovu orientaci se ptali také ruské supermodelky Iriny Shayk - je to poslední dívka, která s Ronaldem žila. Ta ale odvětila, že Ronaldo je heterák. Prý ho opustila kvůli jeho šílené matce, o hádky kolem homosexuální orientace prý rozhodně nešlo.

.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy