Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nejvíc šokující selfie? Dívka bojující s rakovinou dala na sociální síť foto pomláceného obličeje

Kathryn Cartwright bojuje několik let s rakovinou.
+ Další fotografie

Třiadvacetiletá Kathryn Cartwright bojuje už od svých šestnácti s leukémií a má 20% šanci přežít. Na sociální síti teď dívka zveřejnila šokující fotografii s obličejem plným modřin.

Kathryn oslabená nemocí často používá vozíček a právě když na něm jela, spadla z něj a dopadla na tvář. „Chvíli po pádu jsem byla v šoku. Zjistila jsem, že to nebylo tak hrozné, ale za dva dny později se mi na obličeji udělaly tyhle modřiny. Když jdu ven, lidé na mě zírají,“ řekla Birmingham Mail dívka.

Ze vzteku z nepříjemnosti, která ji při tom všem ještě postihla, si linkou na oči napsala pod oko „Fuck cancer“ (Nasrat rakovino) a vyfotila se. Snímek pak umístila na Twitteru.

Kathryn se ale rozhodně nelituje, ví, že musí bojovat, a jejím přáním je oslavit další narozeniny. Její starší sestra Christine podstoupila transplantaci kostní dřeně, aby se pokusila svou sestru zachránit. „Dostala jsem se hodně daleko a jsem přesvědčena, že v lednu oslavím dvacáté čtvrté narozeniny,“ dodala dívka, kterou kvůli jejímu příběhu podporuje na Twitteru mnoho lidí, co jí chtějí pomoci a uvažují o dárcovství kostní dřeně.

Mohlo by vás zajímat

Další články