Rozhodně nejpůvabnější účastnice třetí řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas, Markéta Konvičková (23) to po učinkování v oblíbeném pořadu pěkně rozjela. Jak všichni moc dobře víte, Markéta si většinou vylosovala nejrůznější sexy zpěvačky a postupem času si na tuto roli zvykla. Vydala se proto ve své kariéře trochu jiným směrem.

Dřív byla Markéta brána jako nevinná dívenka, která je z celého českého showbyznysu nejsvatější. Ale jak plynul čas, i tato zpěvačka začala používat ženských zbraní! Nově natočila píseň “Teď už vím” a k tomu neskutečně sexy videoklip. Sexy taneček, svazování Muže roku, a hluboké dekolty rozhodně ve videoklipu nechybí!

Natáčení proběhlo v luxusním dvoupatrovém bytě v centru Prahy.

“Po Tváři jsem si uvědomila, že půjdu trošičku jiným směrem. Představovat Elsu je sice fajn, ale dokud jsem mladá, chci taky trochu s kůží na trh… Mám ráda sexy kostýmy a velké show a mým cílem a velkým snem je vyprodat O2 arénu a uspořádat obří koncert…” vypráví Markéta zasněně.

A jaký příběh se ve videoklipu odehrává?

“Děj je o nevydařené lásce. Já představuji přítelkyni, která je časově i citově zanedbávána. A tak jdu a začnu laškovat i s jinými muži… Pak si z toho neřáda vystřelím a ukážu mu, zač je toho loket. Rozhodně klip stojí za shlédnutí…” nastínila Markéta, o čem celý videoklip je.