Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: V hlavní roli prdelky! Markéta Konvičkové natočila nejžhavější klip kariéry!

+ Dalších 9 fotografií
Nejsvůdnější účastnice Tváře do toho pěkně šlápla! Nevinné děvčátko je fuč, nastoupila nová Markéta... Jaká?

Rozhodně nejpůvabnější účastnice třetí řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas, Markéta Konvičková (23) to po učinkování v oblíbeném pořadu pěkně rozjela. Jak všichni moc dobře víte, Markéta si většinou vylosovala nejrůznější sexy zpěvačky a postupem času si na tuto roli zvykla. Vydala se proto ve své kariéře trochu jiným směrem.

Dřív byla Markéta brána jako nevinná dívenka, která je z celého českého showbyznysu nejsvatější. Ale jak plynul čas, i tato zpěvačka začala používat ženských zbraní! Nově natočila píseň “Teď už vím” a k tomu neskutečně sexy videoklip. Sexy taneček, svazování Muže roku, a hluboké dekolty rozhodně ve videoklipu nechybí!

Natáčení proběhlo v luxusním dvoupatrovém bytě v centru Prahy.

“Po Tváři jsem si uvědomila, že půjdu trošičku jiným směrem. Představovat Elsu je sice fajn, ale dokud jsem mladá, chci taky trochu s kůží na trh… Mám ráda sexy kostýmy a velké show a mým cílem a velkým snem je vyprodat O2 arénu a uspořádat obří koncert…” vypráví Markéta zasněně.

A jaký příběh se ve videoklipu odehrává?

“Děj je o nevydařené lásce. Já představuji přítelkyni, která je časově i citově zanedbávána. A tak jdu a začnu laškovat i s jinými muži… Pak si z toho neřáda vystřelím a ukážu mu, zač je toho loket. Rozhodně klip stojí za shlédnutí…” nastínila Markéta, o čem celý videoklip je.

Související články

Další články