Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nejvíc sexy Sherlock všech dob bude mít i svůj film, pořídí mu autoři seriálu konečně milenku?

Nejvíc sexy Sherlock všech dob bude mít i svůj film, pořídí mu autoři seriálu konečně milenku?
Zdroj: BBC
Předchozí Další
+ Další fotografie

Díky nové verzi Sherlocka jsou z Benedicta Cumberbatcha a Martina Freemana velké hollywoodské hvězdy, které hrají ve spoustě filmů, vydělávají spoustu peněz a to znamená, že mají čím dál tím méně času. Na co? Právě na Sherlocka, který je proslavil. Když skončila třetí série, samotní tvůrci říkali, že udělat další řadu už bude možná absolutně nemožné kvůli vytíženosti jejich herců.

Jak se ale zdá, Benedict Cumberbatch a Martin Freeman mají Sherlocka hodně rádi a prostě si ten čas nějak udělají.

BBC teď slavnostně oznámila, že se to opravdu podaří a nejenže bude čtvrtá série, ale ještě předtím také speciální televizní film, který se začne natáčet v lednu 2015. Do vysílání proto půjde nejspíše až v druhé polovině roku, kdy se začne natáčet čtvrtá série. Ano, znamená to tedy, že tři díly další série možná uvidíme až v roce 2016.

A přestože moderní verze Sherlovka měla být podle tvůrců opravdu moderní a slavný detektiv by se měl potýkat i s takovými přízemními vecmi, jako je rodina nebo láska, tady nic z toho nehrozí. Autoři jsou si vědomi toho, že fanynky svobodného muže dělají svoje.

A budou muset být dost trpělivé. Naštěstí tato sezona neskončila tak neskutečně napínavě jako ta druhá, když jsme čekali na trojku.

Mimochodem, když došlo k oznámení, tag #221back značící, že se Sherlock vrací, se dostal mezi absolutně nejpopulárnější věci na celém Twitteru. Lidé mají svého Sherlocka vážně rádi.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy