Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nejvíc sexy samec z Tváře Milan Peroutka se objeví v Ordinaci! Na co se těší?!

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Nová hvězda je na světě! Milan Peroutka junior to ve Tváři tak rozjel, až z toho dostal roli v Ordinaci. Jak moc se na roli těší?

V oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka (27) týden co týden dokazuje, jaký má obrovský talent. Toho nyní využili tvůrci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a neváhali mladému herci nabídnout roli, která je pro něj jako dělaná.

Zatímco v hudební show se Milan Peroutka každý týden promění v někoho jiného, v oblíbeném seriálu televize Nova jistě zamotá hlavu nejedné fanynce V seriálu se objeví jako pohledný medik Jonáš. Ten nebude mít o nápadnice v Ordinaci rozhodně nouzi.

„Byl jsem na kamerových zkouškách a jsem moc rád, že to vyšlo. Je to čerstvá zpráva, ze které se raduju,” prozradil Milan v novácké talk show Na baru.

„Tvář je intenzivní projekt, ve kterém každý týden překonáváme sami sebe, jsme v obrovském zápřahu a každý týden před námi stojí nová výzva. Ale to brzo skončí a najednou bude prázdno. Já mám radost, že už teď mám v diáři spoustu práce a z role v Ordinaci se těším obzvlášť,” dodal s určitou pokorou mladý herec.

Milana Peroutku uvidí diváci v Ordinaci v růžové zahradě 2 poprvé s počátkem další, již třinácté sezony Prý jeho role bude velkým přínosem a o peprné zápletky nebude nouze.

Z jeho úspěchu má radost i jeho kamarádka a bývalá hvězdička seriálu Ulice Anna Kadeřávková

“Moc mu tu roli přeju...,” svěřila se skrz sociální sítě Anička. No řekněte sami, není ona hotový andílek

Související články

Další články