Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nejžhavější Prostřeno všech dob! Tento týden bude ve znamení pěti krasavic

+ Dalších 10 fotografií

Televize Prima přichystala na tento týden originální verzi Prostřena, které tentokrát ovládnou známé české krásky. V bitvě o šedesát tisíc se utkají moderátorky Monika Leová (30) a Andrea Antony (31), modelky Andrea Bezděková (27) a Andrea Kalousová (25) spolu se zpěvačkou Debbi (28). Jak dopadne klání českých krásek a co na sebe v průběhu vaření prozradí?

Jako první se k plotně postaví Blesk Česká Miss Earth pro rok 2013 Monika Leová – modelka, moderátorka a nyní také maminka na mateřské dovolené. Monika své kočičí soupeřky pozvala do domečku, kde žije s manželem, dcerou Miou a babičkou. Její hosty čeká jak jinak než asijské jídlo, které Moniku naučil její tatínek.

Andrea Antony v úterý připraví holkám tak soutěživou zábavu, že Andrea Bezděková málem zapomene, že je v kulinářské soutěži, a pořádně to rozjede v kreslící disciplíně, kde rozhodně nenajde konkurenci. Do kreslení se zabere tak, až tomu ostatní účastnice nemohou uvěřit.

Ve středu holky pohostí zpěvačka Debbi. Ta svým soupeřkám doporučila, aby se pořádně oblékly i obuly, protože je pozvala na statek, kde má své miláčky – koně, poníka, psa, prasata i slepice. Jak si krásky poradí s touto výzvou?

Ve čtvrtek dámy k sobě domů pozve Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová. Ta vsadila na italskou kuchyni a menu také napsala italsky. Během vaření ale narazila na nečekaný problém, který ohrozil její hlavní chod. Speciální verze Prostřena startuje už dnes.


​Zdroj fotografií a náhledového videa: Prima FTV pro eXtra.cz
Související články

Další články

Nejnovější kauzy