Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejvíc sexy pašeračka Tereza (21): Práce za pásem jí nevoněla, tak vyrazila na zkušenou!

+ Dalších 10 fotografií
Případ zadržené Terezy H. (21) z Uherského Hradiště, která mířila z Pákistánu do Abú Zabí, hýbe Českem. Kdo je vlastně sexy blondýnka, u níž našli celníci v kufru devět kilogramů heroinu? Opravdu o drogách nevěděla? Její předchozí toulky po světě naznačují něco jiného.

Tereza H. se narodila v květnu 1996 v Uherském Hradišti, městě ve Zlínském kraji. Ačkoliv to vypadá, že v dětství s ní žádné potíže nebyly, bezproblémové etapě svého života dala jednou provždy sbohem v osmnácti letech. Tehdy totiž opustila církevní gymnázium, kde studovala, a začalo „dobrodružství“.

Jednadvacetiletá dívka měla vždy ráda hezké věci. Aby si je mohla pořizovat, potřebovala peníze. Našla si proto zaměstnání v jedné uherskohradišťské továrně, kde pracovala za výrobní linkou. Příjem jí ale zdaleka nestačil, a tak se odhodlala k další změně. V září 2016 opustila zemi a vyrazila na zkušenou do světa, konkrétně do Belgie.

Oficiálně se měla v zahraničí živit jako modelka. Jenže se ozývají i hlasy z dívčina okolí, že to tak nejspíš úplně nebylo. „Kamarád s ní chodil na základku a prý šlapala a dost jí to vynášelo. Takže myslím, že ty inzeráty byly na šlapání v cizině,“ popsal na internetovém fóru člověk, který s Terezou měl zřejmě zkušenost.

Tomu, že devět kilogramů heroinu se ve dvojitém dnu dívčina kufru neocitlo čirou náhodou, nasvědčují i slova mladíka z Uherského Hradiště. „Ta holka je po celém Hradišti známá tím, že se chlubí, jak jezdí do Německa dělat "společnici“ a jak jí to vynáší. Časem tam začala spolupracovat s místními dealery," prozradil člověk jménem Milan.

Zdá se, že Terezino středeční zadržení opravdu nebylo náhodou. Dívka sice nejprve tvrdila, že jí kdosi dal něco do kufru s tím, že je to dárek. Později však otočila a její výpověď už začala nabývat jasnějších kontur.

Terezu teď čeká v Pákistánu soud, který by měl proběhnout už tento pátek. V asijské zemi padají za pašování drog i tresty smrti, cizinci se však většinou trestají tím nejtvrdším žalářem. Její rodina se zatím zdráhá vyjádřit se, ale je jasné, že musí trnout strachy.

Související články

Další články