Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nejvíc sexy muž roku to má rád hodně divoce: V sexshopu nechal celé jmění!

Ian Somerhalder je pěkný divoch!
Zdroj: profimedia.cz, koláž Ondřej Karppíšek
+ Další 2 fotografie

Hollywoodské zlatíčko vystrčilo růžky! Ian Somerhalder (35), herec a vítěz ankety o nejvíc sexy muže roku za rok 2012 na Teen Choice Awards, nebude takovým neviňátkem, jak se prezentuje!

Ian se nejvíce proslavil seriálem Ztraceni a momentálně zažívá již několikátým rokem celosvětový úspěch v seriálu Upíří deníky, hraje roli záporáka, ale paradoxně je dlouhodobě nejoblíbenější postavou seriálu. V seriálu se dal dohromady se svou hereckou kolegyní, krásnou Ninou Dobrev. Na jaře letošního roku ale pár ohlásil rozchod a herec se naplno věnoval své nadaci IFS (Ian Somerhalder Foundation), která se věnuje ekologii, ochraně životního prostředí a především zvířatům.

Ian je oblíbený pro svoji pokoru a právě zájem o životní prostředí, jeho kariéru nedoprovázejí žádné skandály. Před nedávnem se ale začal poměrně často objevovat vedle herečky z upíří ságy Twilight Nikki Reed (26). A podle serveru TMZ spolu strávili nákupní víkend a rozhodli se to potom doma po upírsku pěkně rozpálit. Utratili totiž v sex-shopu tisíc dolarů, to je jednadvacet tisíc korun!

Iana a Nikki asi čekají pěkně žhavě chvilky. Jestlipak se ještě k tomu rozhodnou nafotit na iCloud?

Související články

Další články