Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJVÍC SEXY MILFKY ČESKA: Tyhle maminy vás dostanou do varu! RAJCOVNÍ FOTKY UVNITŘ ČLÁNKU

Tři nejvíc sexy maminy u nás.
Zdroj: archiv Sexymamas.cz
+ Dalších 12 fotografií
Myslela jste si, že mateřstvím váš svět končí a už zůstanete navždy jen u kojení, plenek, úklidu a výchovy? Nevěšte hlavy, máme pro vás tři nejkrásnější maminy Česka, které ani po dvou dětech nepřišly o svůj půvab. Ba naopak, ještě vykvetly a my máme jejich sexy fotky. Když se na ně podíváte, tak se tolik porodu bát nebudete. Můžete být krásné i s dětmi.

Tři kamarádky se rozhodly psát blog o mateřství. Všechny tři ze SexyMamas, jak si bývalé modelky říkají, chtějí ženám ukázat, že ani po narození dítěte život nekončí. Nemusíte být umaštěná ženská od plotny, která si několik dní nečistila zuby a padá únavou na pusu.

I když i tyto krásné dámy přiznávají, že to není žádný med. Chtějí mateřství dávat přesné názvy, na nic si nehrát, že ani ony neusínaly vestoje po probdělých nocích a nebyly umazané a poblinkané. Ale chtějí právě nastávající i stávající maminky povzbudit, že i tak něco náročného, jako je výchova dítěte, se dá přežít ve zdraví. A když se na ně podíváte, jak po dvou porodech dokáží vypadat, tak nemusíte házet flintu do žita. Nechte se SexyMamas inspirovat.

Dokonce tyhle nejsvůdnější maminy vydaly knížku, aby všem otevřely oči, jak to vlastně po porodu chodí, že to není procházka růžovým sadem. Redakce eXtra.cz samozřejmě nemohla na křtu knihy Matky matkám v Hard Rock Café chybět. A že se to tam hemžilo slavnými kráskami, které už mají taky doma prcky, tak vědí, o čem to celé je. Přišla se podívat třeba Iveta Vítová, Barbora Vida, Mirka Košťanová, Kateřina Kristelová, Klára Medková nebo Veronika Hejlíková, jež se s fotografem Ondřejem Pýchou stali kmotry již zmíněné knížky.

Ale teď se podívejme, jak tyhle krásné blogerky vypadají ve svůdných pozicích. Pozor, je to vážně hodně rajcovní pohled. Takhle by chtěla vypadat každá máma od rodiny.

Související články

Další články