Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nejvíc SEXY fanynkou našich hokejek je zpěvačka Victoria! To tělo musíte vidět!

Nejvíc sexy fanynka!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Nejvíc sexy MILF máma? Nevíte, která to je? My na to přišli!

O zpěvačce Victorii poslední dobou není moc slyšet. Vdala se, má dvě děti a svoji kariéru zpěvačky tak trošku kvůli mateřství pozastavila. Někoho by mohlo napadnout, že tahle dlouhovlasá kráska skončila jako obtloustlá mamina doma u plotny. Opak je ale pravdou!

Victoria sice své děti a manžela miluje nade vše, ale i přesto je to holka podnikavá. Krom zpívání se dala také na navrhování plavek. A kdo fotí kampaň? No přeci ona sama! Žádné přebytečné tuky, žádná celulitida a ani strie po porodu. Na první pohled to vypadá, že tahle kráska je po dvou porodech ještě o něco krásnější než kdy předtím.

“Mám celulitidu a po pár procedurách budu mít nohy jako Pamela Anderson…,” napsala sama o sobě Victoria. To snad není ani možné!

Ve svém velmi nabitém časovém harmonogramu si i přes to všechno zpěvačka dokáže udělat čas na fandění našemu týmu, který bojuje na MS v hokeji v Paříži. A jak fandí tahle sexy brunetka? No přeci se skleničkou šampaňského a v krásných plavkách u bazénu! TOP fotky v plavkách Victorie najdete v naší fotogalerii!

Související články

Další články