Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nejvíc romantický dárek? Tomáš Klus své ženě k narozeninám daroval Paříž!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Tomáš Klus má opravdu křehkou duši básníka, a proto není divu, že k narozeninám jeho žena nedostane jen tak obyčejný dárek... Paříž opravdu každé ženě vyrazí dech!

Oblíbený zpěvák Tomáš Klus (30) je pravý romantik, a to každým coulem. Na den svatého Valentýna 14. února vymyslel pro svou celou rodinku překvapení. Nejednalo se o běžnou oslavu svatého Valentýna, kde se jde obvykle na večeři a do kina. Tento den má pro Tomáše ještě hlubší význam. Ve stejný den, kdy se slaví svátek všech zamilovaných, má jeho milovaná žena Tamara narozeniny!

“Všechno nejlepší, Lásko… Miluju Tě tak, že slovo, kterým bych to vystih, by smrsklo vesmír,” tak takhle zní krásné vyznání Tomáše Kluse.

Jelikož je Tomáš opravdu kreativní člověk, tak si pro svou ženu vymyslel opravdu krásný dárek plný symboliky Ptáte se jaký? Tomáš koupil celé rodince cestu do města věčné lásky Paříže! Jak už jsme naznačili, do hlavního města Francie odletěla nejen Tamara s Tomášem, ale i jejich rozkošné děti. Dcerka Josefína (3) a syn Alfréd. To mu ještě nebyl ani rok, ale i přesto je to malý velký cestovatel.

A jak je vidět z fotek, kterými Tomáš plní své sociální sítě, je to cesta opravdu povedená. Člověk by si tak mohl hned pomyslet, že cestovat s tak malými dětmi je úplná brnkačka… Jak se říká, svět chce být klamán Co si budeme povídat, cestování s malými dětmi je opravdu náročné, ale na druhou stranu o to hezčí.

„To mě ba, euforka, Eiffelka, nadšen, zamilován, šťasten,“ napsal k další fotce Klus.

Související články

Další články