Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nejvíc pobavil Aleš Háma jako Habera: Ale kdo je vítěz?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
V neděli odvysílala Nova jeden z posledních dílů třetí série Tváře. Porotcům se nejvíc (a zaslouženě) líbila Markéta Konvičková, nejméně zaujala Martha Issová, které nepomohl ani zpěv ve francouzštině.

Celou show odstartoval Petr Rychlý (51) jako Václav Neckář a zazpíval koledu. Ta před prvním májovým dnem úplně nesedla, ale nevadí. Pak to už rozjela Adéla Gondíková jako Elvis Presley nebo Milan Peroutka coby Ne-Yo. Ten ale diváky příliš nezaujal a práci podle nich odflákli i maskéři, když ho jenom "natřeli Nutellou."

Obecenstvo rozhýbala Martha Issová jako francouzská zpěvačka Zaz. Do jednoho z nejvíc sexy mužů planety se vtělil Ondřej Ruml a zazpíval pecku Sugar od Maroon 5. Oblek a vzhled Adama Levina mu sedly!

A pak to přišlo. Pódium ovládl Aleš Háma jako Pavol Habera Na konci dokonce proběhl striptýz a Aleš si serval džíny... Aby se ukázal v Paľových kultovních kraťasech! Pobavil naprosto všechny.

Všechny rozsekala Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk (31). Teda hlavně Tatiana, která předvedla bezvadný taneční výkon a vypadala u toho neskutečně sexy. Vojta Dyk tam byl spíš takový doplněk, který jenom dřepěl na židli a sledoval svou svůdnou partnerku. Ačkoliv nejdřív diváci herečce nevěřili, tak dnes je naprosto přesvědčila a na sociálních sítích se dočkala nadšených ovací.

Naprosto úchvatný výkon předvedla Markéta Konvičková jako Aretha Franklin. Naprosto skvěle se do své role vtělila a dala do zpěvu a tance vše. Vyhrála s přehledem a nejvíce bodů jí dali i ostatní soutěžící.

Show pak zakončil Martin Dejdar jako Shirley Bassey.

Související články

Další články