Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nejvíc magické datum za 100 let: Co přinese 21. 1. 2021 ve Vodnáři a štědrá devítka

Numerologie 21. 1. 2021 ve Vodnáři: Co přinese magické datum
Zdroj: Profimedia
Ve čtvrtek vstupujeme do znamení Vodnáře a zároveň nás čeká naprosto výjimečné datum 21. 1. 2021. Půjde o 21. den v 21. roce 21. století. něco takového se dalších sto let nesejde. Co vás v tento magický den podle numerologie čeká...

Součet data 21. 1. 2021 nám dává celé číslo devět, toto číslo vyjadřuje lidskost, soucit, velkorysost, štědrost, ochotu pomáhat, poctivost, vznešenost, ušlechtilost a vynalézavost. Symbolizuje také duchovní sílu a hledání smyslu života. Má velký magický a rituální význam.

Mohli bychom tento den využít k rituálu, při kterém se můžeme očistit od negativních energií, přivolat si lásku, štěstí a peníze. V tyto dny budeme velice ochotní k druhým, můžeme zapomínat na své problémy, čímž se nám nastřádá naše nedokončená práce. Je možné, že budeme mít i problém se lépe soustředit a tím si v sobě vypěstujeme vnitřní neklid. Nebudeme tak úplně ve své kůži.

Měli bychom se také vyhnout přehnané kritice ke druhým, protože i když budete chtít ostatním pomoct a dát jim to nejlepší ze sebe, následně je můžete zkritizovat za to, že to nedělají podle vašich představ.

Jelikož 21. 1. vstupujeme do znamení Vodnáře, můžeme zažívat nepochopení pro naše sny a plány. Jak už bylo zmíněno, problém se soustředěním bude díky vlivu Vodnáře dvojnásobný. Budete myslet na své ideály, místo abyste se zaměřili na realitu.

Také budeme oplývat skvělými nápady a inspirací, které nám pomůžou v zaměstnání. Tento den je stvořený pro to, abyste byli se svými blízkými a společně komunikovali a svěřovali se se svými sny a tužbami. Pokud se pro něco v tento den nadchnete, nebude to mít delšího trvání. Bylo by vhodné, pokud máte podporu z více stran, abyste u toho nápadu vydrželi a nevzdali ho.

V partnerském vztahu oceníte spíše samotu a nezávislost, nebudete chtít řešit větší problémy anebo se hádat, vše chcete vyřešit kompromisem a klidnou hlavou. Celý den bude provázen altruismem.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy