Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Největší problém pro Sobotku je Sobotka! Premiér ukazuje, jak potopit ČSSD během jednoho týdne

Zdroj: profimedia.cz
GLOSA: Největším nebezpečím pro ČSSD je Bohuslav Sobotka. Tento muž ukazuje, že i když si myslíte, že horší už to být nemůže, tak může. ČSSD se ho musí rychle zbavit. Jenže strana je v tak slabé pozici, že by to po Sobotkovi momentálně vzal jen šílenec.

Představte si, že se střelíte omylem do nohy a hrozně to bolí. Abyste zapomněli, tak se rychle střelíte do druhé nohy. Pořád to bolí? Tak se střelíte ještě do hlavy. A v tu chvíli už nohy skoro necítíte...

Tak nějak se v posledních dnech chová šéf ČSSD Bohuslav Sobotka Nejdříve chtěl vyskakovat na Babiše (62), ale to dost dobře nejde, protože Babiš vrací do hry kauzu OKD a z ní má pan premiér strach jako malé dítě z čerta.

Pak Sobotka nabídl svým voličům, že Bohumínské usnesení zruší a začne spolupracovat s komunisty. Na tohle může hlasy lovit jen naivka, protože lidi, kteří chtějí komouše, dají hlas rovnou komoušům.

Vtipné to bylo také s korporátním lobbistou Mládkem Bohuslav se za něj postavil, že Mládek je super ministr. A za pár dnů ho vyrazil s tím, že Mládek je slabý a arogantní.

Ranou přímo do oka pak byl návrh progresivního zdanění. Voliči nejsou idioti, a tak jim došlo, že ČSSD chce trestat úspěšné a ty, co umí vydělat.

ČSSD je tak naprosto nevolitelnou stranou. Podnikatel, který celou noc nečichal ředidlo, prostě hlas ČSSD nehodí.

Milovníci koblih a populismu řeknou volební ano hnutí ANO.

Lidé, které rajcují myšlenky komunismu? Ti hodí hlas přímo komunistům. Myslíme těm pravým komunistům. Prostě těm registrovaným. Co se za rudou nestydí.

Ti ostatní pak hlasy rozmělní mezi lidovce, topku, odéesku a něco dostane i mladý Stropnický a Piráti. Co zbude na ČSSD pod Sobotkovým velením? Drobky.

Přesto si troufáme tipovat, že do voleb Sobotka jako šéf ČSSD vydrží a vychutná si ještě jednou porážku Nikdo jiný ho v tuto chvíli vystřídat nechce, nikdo totiž nechce jít do předem prohraných voleb.

Související články

Další články