Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Největším překvapením Svatby na první pohled je František a Natálka: Ufňukaný Radek pohořel kvůli jediné věci

Největším překvapením Svatby na první pohled je František a Natálka: Ufňukaný Radek pohořel kvůli jediné věci
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
reality show
Máme za sebou poslední díl sociálního experimentu Svatba na první pohled, který se snažil dát dohromady dva lidi opačného pohlaví, kteří se předtím nikdy nesetkali a ani spolu nikdy nemluvili. Patrně největším překvapením pro diváky bylo rozhodnutí Natálie (23) a Františka (37) zůstat spolu. Tři páry ze čtyř se nakonec pomyslně nerozvedly a největší smůlu schytal Radek, kterému Simona bohužel řekla ne. Kde udělal jinak sympatický Radek tu nejzásadnější chybu?

Středeční premiérový díl reality show Svatba na první pohled byl velmi vyhrocený, protože šlo o všechno. Jednotlivé páry se rozhodovaly, zda se jejich cesty definitivně rozejdou nebo to společně přece jenom zkusí.

Úvod závěrečné epizody zastihl všechny páry ve fázi příprav na slavnostní večeři. František s Natálkou povečeřeli společně se Simonou a Radkem, Petra s Reném zase se Štěpánkou a Pavlem. Bylo to vůbec poprvé, kdy se mezi sebou potkali. Společně strávený čas přinesl vytoužené odlehčení.

Poté ale přišlo na řadu drsné rozhodnutí. Asi největším překvapením byl ortel, který vyřkli Natálka a František. Prakticky nikdo z diváků nepočítal s tím, že by jim to nakonec vyšlo. Přesto se oba rozhodli, že ušli velký kus cesty a byla by škoda vztah zahodit.

Dalším rozhodnutím, které lidi zarazilo, byl verdikt Petry a Reného, kteří se prvních pár dní nemohli shodnout prakticky na ničem a Petře na své drahé polovičce neustále něco vadilo. Čas strávený ve společné domácnosti mezi nimi ale urovnal všechny nesrovnalosti a Petra a René se rozhodli jít další cestou životem spolu.

Lidé na sociálních sítích jsou ale jiného názoru. "Podle mě by si René a František zasloužili lepší holky než takové pipky. Jsou naprosto na facku," myslí si jedna z komentujících. "Podle mě to měli ve scénáři, aby bylo vidět, jak super to byl experiment. Jinak by René a František nemohli zůstat s těma pipkami, co na ně vysloveně kašlaly," rozčiluje se další.

Nejoblíbenější pár této řady Štěpánka a Pavel spolu zůstali, což ale diváci tak nějak tušili, protože si tenhle pár sedl hned na první pohled. Velké zklamání zažil Radek, který neustále fňukal, dojímal se a Simoně posluhoval.

To je také patrně důvod, proč si ho Simona nevybrala. Radek je inteligentní, komunikativní a hodný člověk. To ale Simoně nestačilo a upřímně, která žena by chtěla mít doma ufňukaného ťunťu. Jaký je váš názor na výsledek show Svatba na první pohled?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy