Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Největší zvrat ve Výměně manželek: Je tou největší bestií opravdu sjetá Jana?

Která je podle vás více v pohodě?
+ Dalších 17 fotografií
Tato Výměna manželek šokovala! Na jedné straně Sabina s tváří andílka. Na druhé sjetá Jana s hadem kolem krku. Která je ale horší ve skutečnosti.

Diváci populární show Výměna manželek jsou v šoku. Potetovaná Jana s hadem všechny zaskočila. Prozradila nám, že žila s Romanem, který bral tvrdé drogy. U nich doma se dokonce našly jehly.

Paní Jana ale vztah s Romanem ukončila. A zvedá se ode dna. Působí hodně smířlivým dojmem. Bojuje o své děti, o které se zajímá sociálka. Je na dně, ale chce se odrazit. Dokáže to?

Proti ní stojí Sabina. Žena, o které desítky žen tvrdí, že je okradla a zneužila. Sabina má tvář andílka, který ale umí vycenit zoubky.

„Ti dva se neustále hádali. Ona ho napadala, chovala se opravdu neskutečně odporně. Tomáš byl v tom vztahu za chudáka. Bylo to pro něj šílené, ani se nedivím, že přilnul k Janě, když ji měl u sebe,“ řekl nám člověk, který Sabinu dobře zná. Co tedy se skrývá za nevinnou tváří? To ví zřejmě jen sama Sabina.

Mohlo by vás zajímat

Další články