Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Největší změna v historii SuperStar: Šanci má tentokrát každý, stačí k tomu jediná věc

Zdroj: archiv TV Nova
+ Další 3 fotografie
SuperStar
Chystá se návrat SuperStar, soutěže, která změnila životy už několika generacím českých zpěváků. Oproti minulým ročníkům ale na všechny potenciální účastníky čeká velká změna. Na casting totiž stačí přijít jenom tak, není potřeba se dopředu registrovat!

Třikrát na české a už pětkrát na československé úrovni. Taková je bilance pěvecké show SuperStar, která se příští rok vrací na televizní obrazovky.

Během loňského ročníku se mluvilo o tom, že zájem o SuperStar slábne a soutěž už není jako dřív. Vzešla z něj vítězka Tereza Mašková (23), které se daří a maká na své kariéře, ale třeba také jeden z finalistů Petr Borkovec (20). Ten své šance zahodil kvůli alkoholu a krádežím. Mezi oloupenými přitom byla i porotkyně Katarína Knechtová (38), s níž několik měsíců randil.

Letos všechny zájemce o budoucnost v hudebním průmyslu čeká velká novinka. Stále platí podmínka, že soutěžící nesmí být mladší 15 let, na casting už ale není nutné se registrovat. „Neboj se toho a přijď na casting. Registrace není nutná. Ukaž své schopnosti a splň si sen. Teď máš jedinečnou možnost stát se hvězdou!“ láká Nova na svých stránkách s tím, že castingy startují v září.

Tvářemi připravované SuperStar jsou zatím v Česku Ben Cristovao (32) a Mašková, na Slovensku pak vítěz z roku 2011 Lukáš Adamec (32) a Emma Drobná (25), jež zvítězila v roce 2015.

Ještě se nerozhodlo, jaké osobnosti usednou v porotcovských křeslech. Znalci SuperStar by si ale nejvíc přáli návrat slovenského kata Paľa Habery (57). Tak uvidíme, kdo nakonec o osudech nadějných zpěváků bude rozhodovat a zda nová řada předčí tu z roku 2018, z níž byli někteří fanoušci zklamaní.

Související články

Další články