Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Největší zlatokopka z Robinsonek Petra Palusková? Silikonová kráska odmítla nabídku za 2 mega! O co šlo?

Petra odmítla nabídku za dvě mega!
+ Dalších 78 fotografií
Diváci si mohou Petru Paluskovou (26) pamatovat z první řady Robinsonova ostrova. Vedle Niky Doné (30) patřila jednoznačně mezi nejvýraznější osobnosti této soutěže. Petra byla přesně ten typ hráče, kterého jste buď milovali, nebo nenáviděli. Spousta lidí byla přesvědčena o tom, že je Petra zlatokopka. Ta ale momentálně odmítla nabídku za dva miliony korun. O co šlo?

Petra Palusková byla považována v reality show Robinsonův ostrov za nejslabší článek. Někteří si dokonce mysleli, že je to hloupá holka, která prahne po penězích. Záhy se ale ukázalo, že Petra když chce, tak umí pořádně zabrat.

Čím více s ní přestávali ostatní Robinsoni počítat, tím více Petra ukazovala, že do téhle soutěže patří. Ve výzvách o imunitu nebo jídlo v posledních kolech bojovala ze všech sil. Sice soutěž nevyhrála, ale dostala se opravdu daleko, což nikdo z hráčů nečekal.

Půvabná Robinsonka vynikala hlavně svojí roztomilou tváří a nepřehlédnutelnými silikony. Diváci si Petru velmi oblíbili a měli ji za něžnou a pravdomluvnou holku. Našli se ale i takoví, kteří jí moc nepřáli.

Možná právě proto se Petra na nějakou dobu stáhla. Je jasné, že žena s takovým vzhledem dostává poměrně hodně nabídek za nemálo peněz. Jedna taková přistála Petře do zpráv. Neznámý pán se nabízel, že když mu Petra zašle fotku svých prsou, tak je ochoten zaplatit sumu okolo dvou milionu korun.

Kdejaká dívka by tuto nabídka vzala všemi deseti. Petra nejenom že odmítla, ale ještě si z celé situace udělala na sociálních sítích srandu. Pořád si tedy mnozí z vás myslí, že je zlatokopka?

Mohlo by vás zajímat

Další články