Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Největší zklamání Českých slavíků: Sluníčkový Klus se neumístil, Gott se nedostavil a Sokol jako moderátor byl slabý

Český slavík zažil několik zklamání.
Zdroj: facebook.com/profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Máme za sebou jednu z nejsledovanějších anket Český slavík, která byla zase plná hvězd. Na prvních místech se umístili Karel Gott (77), Lucie Bílá (50) i skupina Kabát. Největším zklamáním večera byl neúspěch sluníčkového Tomáše Kluse (30), účes Ewy Farné (23) i moderace Ondřeje Sokola (45).

Český slavík byl zase plný hvězd a každý si chtěl slavnostní večer pořádně užít. Na prvním místě se umístili skoro jako vždy zpěvák Karel Gott, zpěvačka Lucie Bílá a cenu si odnesla i skupina Kabát. Během večera jsme ale zažili i několik zklamání, které byly bijící do očí.

Největším zklamáním byla nepřítomnost zpěváka Karla Gotta. Za něj cenu přišla na pódium převzít jeho starší dcera Charlotte. Ta měla dojemný proslov a řekla, proč tatínek na slavnosti chyběl. „Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani Nellinka nejsou fotogenické a nechtějí se ukazovat na kamery. Mně to nevadí a jsem na to pyšná. Tatínek vám moc děkuje, ale je znovu v nemocnici se zády, ale na Slavíka kouká! Snad jsem neudělala ostudu, tati! Díky, žes mě sem poslal pro tu cenu, konečně po dlouhé době můžu ponocovat s dospělými.“ Tak doufejme, že se Karel Gott brzy zotaví!

Dalším zklamáním večera byl Tomáš Klus. I přes to, že má hodně fanynek a jeho koncerty jsou nacpané k prasknutí, letos mu hlasy moc neposílaly. Neumístil se totiž ani v první trojce, ale skončil těsně v závěsu až na 4. místě. Jeho klasicky druhé místo mu vyfoukl kontroverzní zpěvák Tomáš Ortel.

Celý večer moderoval Ondřej Sokol, na kterého tvůrci pořadu vsadili po moderaci show Tvoje tvář má známý hlas. Jenže Sokol si na sebe ušil doslova bič. Moderovat takový galavečer a ještě v přímém přenosu totiž není jen tak. A i přes to, že mu scénář napsal sám Libor Bouček, Sokol to prostě nezvládl.

Zase se snažil být vtipný, ale jeho fórkům rozuměl snad jen on sám. Bylo vidět, že je nervózní a v ruce pořád držel papírek, aby snad na něco nezapomněl. Nebyl si jistý sám sebou a ztrácel se ve scénáři. Moderátor byl tak trapný, že se mu dokonce povedlo i urazit Adama Mišíka (19), všechny z první řady show Tvoje tvář má známý hlas a dokonce i frontmana skupiny Kabát Pepu Vojtka. Ondřej Sokol už by snad nikdy neměl moderovat a měl by se vrátit zase ke své Partičce.

Všichni byli v šoku z účesu Ewy Farné. Vizážisté jí vykouzlili na hlavě nějaký afro účes. Měla zřejmě prodloužené vlasy a vytvořeny copánky a dredy po celé hlavě. Ty si sepnula do nějakého zvláštního drcku, který jí vůbec neslušel a nehodil se ke kalhotám a saku, které měla na sobě. Ewa je vždy dokonale vystylovaná, ale tohle se jí tedy moc nepovedlo.

Zklamáním večera byla také kapela Slza. Petr Lexa a Lukáš Budil byli na večer připraveni a doufali, že se umístí aspoň na třetím místě. Bohužel ale neumístili. Skončili až na 5. místě.

Pro některé může být zklamáním a zároveň šokem i první místo zpěvačky Lucie Bílé. Ta totiž zrušila svoje listopadové pražské koncerty jen 4 hodiny před začátkem! Na sociální síti sdělila, že má zánět průdušek, fanoušci jsou naštvaní a někteří tak do Prahy cestovali úplně zbytečně. „Třicet let se chystám na tento den. Ráno jsem začala brát antibiotika na zánět průdušek. Buďte se mnou,“ napsala na sociální síť a ani se neomluvila. Omluva a celé vyjádření přišly o něco později. Na koncerty se chystalo 30 tisíc lidí. I přes to ji fanoušci podpořili a Bílá obhájila svoje první místo v anketě Český slavík.

Související články

Další články