Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Největší záporáci seriálu ZOO: Po odchodu Burešové se na její místo třese trio podvodníků

Tři postavy, které to ostatním v seriálu ZOO pěkně zavaří.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / Se souhlasem TV Prima / Herminapress ( koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
ZÁPORÁCI

V seriálu ZOO bude s příchodem nových postav ještě veselo. Již teď se nám ovšem nějaké charaktery pěkně vybarvují. Zatímco u některých jsme si jejich nečistými úmysly byli jisti od počátku, z některých se záporáci zřejmě ještě vyklubou. Jan Kopečný v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz dokonce řekl, že mu roli vyčítají i v soukromí.

Kamil Ovčík – expartner Viky Janečkové

Herec a zpěvák Jan Kopečný (33) hraje od počátku seriálu pořádného záporáka a daň si to vybírá i v jeho osobním životě. Jeho postava Kamila Ovčíka dává expartnerce Viky (Eva Burešová) pěkně zabrat a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. "Paní prodavačka mi jednou řekla, ať jsem na tu Evu už hodný, že má Viky ráda a nemůže se dívat na to, jak jsem na ni ošklivý. Já už lidem ani nevysvětluji, že je to scénář, někdy to berou tak, že takovej prostě jsem," řekl v rozhovoru pro eXtra.cz. Podvodník a budižkničemu Kamil Ovčík si s Viky v minulosti založil designérskou firmu, o kterou ji po rozchodu zákeřně obral, a ještě na ni přehodil většinu svých dluhů, které ona nyní musí splácet.

Mgr. Albert Polák – ekonom a PR manažer v zoo

Albert Polák, kterého hraje herec David Gránský (30), není ani tak vyloženě zákeřný jako spíš podrazák, kterému jde jen o to namastit si vlastní kapsu. Jeho rodiče jsou úspěšní advokáti, on ale závratnou inteligencí neoplývá a na studia by neměl, tak mu alespoň zařídili teplé místečko jako PR manažera zoo, kde se seznámí s bohatou dívkou Sid (Michaela Pecháčková). „Albert je tak trochu záporná postava, myslím si, že je to šikovný, schopný, ale vychytralý týpek. Nemáme spolu absolutně nic společného, o to víc je to pro mě zábavné. Je to můj opak. Je hodně na holky, a když navíc zjistí, kdo je doopravdy ošetřovatelka Anna, tedy Sid, zasvítí mu jeho vypočítavá očička,“ řekl pro redakci Prima Ženy.

Karel (Charlie) Šedivý – vyděrač a lotr

Druhá řada nám představila pár nových postav. Jednou z nich je i Charlie v podání herce Marka Němce (41), který do seriálu přijde spolu s dvojčaty Tes a Izy a pořádně to tam roztočí. Ke své roli podvodníka uvedl pro redakci Prima Ženy: "Má kolem sebe krasohlavy, které jsou schopny z lidí dostat kompromitující informace, na jejichž základě je Charlie umí vydírat." Je pravděpodobné, že tyto tři nové postavy by měly alespoň částečně zatmelit díru, jež vznikne po odchodu Evy Burešové a Petra Urbana, kteří doposud představovali dominantní a oblíbenou dvojici - chůvu Viky a soudce Petra.

Související články

Další články