Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Největší výletní loď světa má za sebou zkušební jízdu: Je delší než Eiffelovka a vejde se do ní 6000 lidí!

Harmony of the Seas vypadá hrozivě.
+ Další fotografie
Největší výletní loď světa vypadá trochu jako středně velké sídliště. Slibuje samozřejmě ten největší luxus a úchvatnou dovolenou. Vejde se do ní až 6000 lidí, o které se bude starat 2000 členů personálu. Prostě síla. Loď americké společnosti Royal Caribbean není žádný prcek. Se svými 362 metry je o 50 metrů delší než Eiffelova věž.

Tahle 120 000 tun vážící krasavice se jmenuje Harmony of the Seas a z dálky moc harmonicky nepůsobí. Vypadá spíš jako Golem, který si neoblomně rozráží cestu oceánem. Vevnitř ale bude určitě velmi útulná.

Zatím je na moři nováček. Má za sebou první zkušební plavbu s pomocí tří navigátorů. Ti manévr nacvičovali skoro jeden rok!

Do výšky má královna lodí 70 m a není možné, abyste ji přehlédli. Ještě nějaký ten pátek se bude testovat, ale za dva měsíce by měla být připravena na svou první plavbu. Celá nádhera stála v přepočtu 25 miliard korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články