Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Největší vánoční bizár: Táňa a její reklama na toaletní papír

Taťána Gregor Brzobohatá
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
bizár

Z nové spolupráce Miss World Taťány Gregor Brzobohaté (33) se jejím fanouškům protáčí panenky. Na svém Instagramu propaguje známou firmu, jež vyrábí papírové kapesníčky, ubrousky, ale také toaletní papír. Dle svých příznivců za spolupráci musela dostat skvěle zaplaceno, jiní říkají, že má alespoň dost materiálu, do kterého utírá slzy po rozchodu s Ondřejem Brzobohatým (38), který je po uši zamilovaný do své tanečnice.

Modelka Taťána Gregor Brzobohatá na svých sociálních sítích sdílela snímek, kterým svým sledujícím popřála krásné Vánoce, avšak s jedním dodatkem, a to i s firmou na toaletní papír, papírové ubrousky a kapesníčky.

Vánoční bizár

Svou novou spolupráci sdílela po svém srdceryvném vyjádření, že už s hercem Ondřejem Brzobohatým netvoří pár.

Fanoušci se jí vysmáli

Fanoušci jsou na pravidelné spolupráce Taťány zvyklí, ovšem tahle se jí dle mnohých opravdu nepovedla a vyhlásili ji jako největší vánoční bizár. "Vy jste teda dopadla," uvedla stručně a jasně jedna z fanynek, ke které se přidaly desítky dalších. "No chápu, že na to teď nemá náladu, ale zaprodat se toaleťáku a spojit ho s Vánocemi, to už je fakt úlet," píší další. "Upřímně, horší reklamu jsem neviděla. Působí to jako vytřete si prdel," baví se lidé nad příspěvkem.

Někteří sledující její "zaprodání" chápou, Táně prý nemuselo jít o peníze, ale právě o papírové kapesníčky, které se jí nyní po rozchodu s Ondřejem Brzobohatým zkrátka hodí. "Asi to vzala, aby měla do čeho utírat slzy, když je Ondra zamilovaný do jiné."

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy