Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Největší uplakánek MasterChefa vůbec? Pavlína umí ukázat i svoji něžnější stránku

Největší uplakánek MasterChefa vůbec? Pavlína umí ukázat i svoji něžnější stránku
Zdroj: Instagram/@lubojatzky_couple
+ Dalších 9 fotografií
masterchef
Pavlína Lubojatzky patří mezi nejvíce neoblíbené soutěžící letošního ročníku MasterChef Česko. Diváci jsou přesvědčeni o tom, že Pavlína v kulinářské show dávno nemá co dělat a je porotci protežována. Nejvíce je rozhořčilo, když se v posledním díle rozhodovalo mezi ní a Pepou. Nakonec soutěž musel opustit Pepa a okamžitě se strhla obrovská lavina na sociálních sítích. Ti, co Pavlínu ale znají, tvrdí, že je příjemná holka. Na Instagramu nenáviděná Pavlína už několikrát ukázala svoje něžnější já.

Letošní ročník show MasterChef je velmi vyhrocený. Zpočátku nenápadná a drobná blondýnka Pavlína Lubojatzky nechávala diváky chladnými.

Lidé jsou ovšem všímaví a postupem času je začalo vytáčet, že se Pavlína chová příliš hystericky a v soutěží se drží i přesto, že by podle jejich názoru měla být dávno pryč. V posledních dílech se vždy rozhodovalo mezi Pavlínou a někým dalším.

Pavlína Lubojatzky byla vždy ta, která postoupila, a lidé zuří. "Když vynechám osobní sympatie, tak Pepa prostě byl určitě lepší kuchař než Pavlína. Pepovi se jídlo málokdy nepovedlo a Pavlíně se jídlo málokdy povedlo. Pepa byl podle mého názoru v první polovině soutěže adept na výhru, pak se přidal Pavel a Roman. Už jenom z tohoto hlediska je nesmysl, že Pavlína jde na balkon a Pepa domů," vyjadřují se lidé na sociálních sítích rezignovaně.

Člověk si na její chování a povahu musí chvilku zvykat

Zatímco televizní diváci nemohou Pavlínu vystát, lidé z jejího okolí o ní mluví hezky. "Pavlínka je hodně cílevědomá, a když se pro něco zapálí, tak pro to udělá úplně všechno. Člověk si na její chování a povahu musí chvilku zvykat, ale když si k ní najdete cestu, je to strašně fajn holka. Mně ta cesta chvilku trvala, stejně jako si Pavlínka hledala i cestu ke mně," řekl nedávno eXtra.cz o Pavlíně Pepa Nemrava

Na sociálních sítích Pavlína působí velmi mile a příjemně a již několikrát poodhalila svoji něžnější stránku. Svatební fotky patří u jejích fanoušků mezi ty nejoblíbenější. Stejně tak se Pavlína nebojí otevřeně mluvit o své proměně nebo ukázat se ve spodním prádle.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy