Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Největší událost v historii českých bojových sportů: V ringu bude pořádná nálož zápasů!

To bude drsný souboj!
Zdroj: XFN /instagram
Nic podobného tu ještě nebylo! Galavečer bojových sportů, který nabídne hned několik mimořádných duelů. Zapamatujte si datum 27. prosince 2018, protože tento den se zapíše do historie. Čím bude tento večer mimořádný?

Svět bojových sportů v České republice ještě nezažil nic podobného. Bude se jednat o galavečer, který překoná mnoho met. „Tato akce je projektem mého života," říká Petr Kareš, který je promotérem XFN.

Poprvé fanoušci uvidí souboj dvou rapperů v boxu. Do ringu proti sobě totiž nastoupí Otakar Petřina alias Marpo a Patrik Vrbovský, známý pod jménem Rytmus. Nebude se však jednat o žádný přátelský duel, ale regulérní zápas podle profesionálních pravidel.

Do ringu se vrátí i legendární český boxer Lukáš Konečný, který zápasil naposledy v roce 2014 a má mimořádnou bilanci 50 výher a jen 5 proher. Čtyřicetiletý Lukáš navíc nastoupí proti o třináct let staršímu nadějnému boxerovi ze Slovenska Matúši Babiakovi.

Většina programu unikátního galavečera se bude skládat z MMA bitev. A nastoupí ti nejlepší! Povánoční večer napěchovaný těmi nejlepšími zápasy a hvězdami bojových sportů v režii organizace XFN bude mít jednoznačně za výsledek rekordní účast na akci bojových sportů v České republice.

Mohlo by vás zajímat

Další články