Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Největší ubohost v historii Pražského hradu: Miloš Zeman si hrál s trenýrkami

Prezident spálil červené trenýrky.
+ Další fotografie
Prezident republiky Miloš Zeman (73) svolal na čtvrteční odpoledne tiskovou konferenci. Novináře pozval Pražský hrad poněkud netradičně do Lumbeho zahrady, kde ještě před samotným začátkem briefingu vzplál oheň. A pak začal největší trapas v historii Hradu!

Když prezident Miloš Zeman ústy svého mluvčího Jiřího Ovčáčka svolal na čtvrteční odpoledne tiskovou konferenci, půlce republiky se zatajil dech. Nikdo neměl ponětí, co hlava státu hodlá sdělit.

Ještě před samotným začátkem briefingu vzplál v Lumbeho zahradě, kam Hrad netradičně novináře pozval, oheň. „Politika by se měla dělat na základě výměny věcných argumentů, nikoliv na základě spodního prádla. A mezitím ulicemi českých, moravských a slezských měst pobíhali určití šílenci,“ zahájil Zeman briefing s odkazem na někdejší kauzu s trenýrkami. A všem zúčastněným spadla brada, protože takové znevážení prezidentské funkce nikdo nečekal.

„Je mně líto, že z vás dělám blbečky, opravdu si to nezasloužíte. A proto prosím pana kancléře, aby vytáhl červené trenýrky a já je mohl spálit,“ prohlásil prezident. A jak řekl, tak také udělal. „Ty červené trenky mají opravdu výživnou hodnotu,“ komentoval s úsměvem Zeman ve chvíli, kdy trenýrky už hořely.

Tohle snad nemohl ani Miloš Zeman myslet vážně!

Mohlo by vás zajímat

Další články