Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Největší trapasy v Like House: Maru se počůrala, Adam dostal erekci

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
odhalení

Na diváky reality show Like House čekají nové díly s novou účastnicí - čokoládovou kráskou Angie. V tom nejnovějším se partička influencerů rozpovídá ve vířivce a s alkoholem v ruce o nejtrapnějších momentech, které se jim staly. Diváci se mají na co těšit: jedna slečna se počůrala, druhý pán dostal erekci.

Na Primě bude pokračovat další díl reality show Like House, ve které parta influencerů tráví tři měsíce v jedné vile. Diváci sledují jejich každodenní život, vztahy, radosti, strasti – i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi.

Jedna se počůrala, druhý dostal erekci

V dnešní epizodě se mezi influencery otevřela debata na téma "nejtrapnější moment mého života". Ve vířivce a posilnění alkoholem se soutěžící navzájem svěřovali s peprnými historkami.

"Jednou jsem tak moc smála, že jsem se počůrala před svou nejlepší kamarádkou. To se stalo snad každýmu," smála se Maru.

Adam Kajumi zavzpomínal na erekci před celou třídou. "Na gymplu se mi líbila jedna spolužačka, byl jsem do ní totálně zakoukanej. Jednou si vedle mě sedla a omylem mi sáhla na nohu, měl jsem z toho brutální erekci. A protože jsme rušili, zavolala mě učitelka před tabuli… Šel jsem popředu, kryl jsem se rukou. Pak mi řekla, že mám za pět a že si můžu sednout. Začal jsem couvat, ale viděla mě celá třída," prozradil Adam.

Související články

Další články