Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Největší trapasy Českých lvů: Opilá Babčáková, kolotočářka Moravcová a rozjuchaná Čvančarka

Kdysi tyhle šťabajzny uměly řádit!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Už dnes večer se dočkáme předávání prestižních filmových cen Český lev. Jedná se už o 25. ročník a honosná akce se bude konat v Rudolfinu. Přímý přenos budeme moci sledovat na obrazovkách České televize. Pojďme se nyní podívat na to, co české celebrity vyvádí, když skončí oficiální část. Často se jedná o pěknou ostudu. Možná vás ale překvapí, které známé tváře to uměly ještě před několika lety pořádně rozjet.

Předávání cen filmové a televizní akademie Český lev má dvě strany. Na začátku celého ceremoniálu přicházejí nejenom nejvyhlášenější herci a herečky, ale také přední české celebrity. Všichni pánové vypadají jako ze žurnálu a přítomné dámy na sobě většinou nemají jedinou chybičku.

Všichni jsou krásní, nablýskaní a dokonale upravení. Jenomže zdání klame. Téměř okamžitě, co skončí oficiální část se všichni rozběhnou směrem k rautům a stolům, které se pod tíhou alkoholu jen prohýbají.

Po pár skleničkách šampaňského se z ledových královen, které na sobě kontrolují každičký milimetr, stávají nespoutané dračice. O tom by mohla vyprávět třeba vynikající herečka Simona Babčáková.

Ta se v roce 2013 na Českých lvech vcelku pěkně sťala a pak předváděla divoký taneček, při kterém dokonce ukázala kalhotky. Momentální influencerka, blogerka a módní guru Nikol Moravcová (30) dorazila na předávání Českých lvů v roce 2012 jako holka od kolotočů.

V té době se o ní absolutně nedalo hovořit jako o nějaké módní ikoně. Její outfit byl více než katastrofální. Zato Tatiana Vilhelmová (39) to uměla před šesti lety ještě pořádně rozjet. Nyní je z ní upjatá dámička, ale v době, kdy balila Vojtu Dyka (32) s ní byla pořádná sranda.

To stejné platí o Jitce Čvančarové (39), která se v roce 2009 pořádně rozdováděla na parketu a nehodlala se svým šíleným tancem přestat, i když na ni mířily všechny fotoaparáty. Jsme zvědaví, které hvězdičky se letos urvou ze řetězů. A nebo budou všichni nudní jako při jiných galavečerech?

Související články

Další články