Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Největší TRAPAS roku spáchal Kazma! Totální dno nebaví už ani teenagery

Kazma je k smíchu.
+ Dalších 9 fotografií
Jeden z nejkontroverznějších rádoby komiků na české scéně Kamil Bartoš z Kroměříže zvaný Kazma se ztrapnil jako nikdy! Pokusil se o vtip, když v listopadu zorganizoval vystoupení falešného Justina Biebera, kterého vehementně vydával za pravého. Teď šel s pravdou ven a tváří se, jako by to byla hrozná sranda. Veřejnost si ovšem klepe na čelo, protože už tehdy mu jeho trapárnu nikdo nezbaštil.

Když v Praze 13. listopadu vystoupil Justin Bieber, bylo kolem něj hotové pozdvižení. Další osůbkou, která se na jeho slávě chtěla přiživit, byl Kazma (31), který zorganizoval falešné vystoupení Justina Biebera (23) na střeše nákupního centra Harfa.

S pomocí Evropy 2 vyhlásil konkurz na Bieberova největšího fanouška, který absolutně netušil, že bude Justina ve skutečnosti imitovat a společně vytvořili show. Bohužel už tehdy to byl trapas jako Brno, jelikož si jako playback zvolil Justinovo nejznámější vystoupení, které fanoušci samozřejmě okamžitě poznali. Navíc imitátor vystoupil asi šest minut před začátkem koncertu v O2 Areně. Každému už tehdy bylo jasné, že jde o nějakou kazmovinu, ale většina nad tím asi mávla rukou. Kromě samotného Kazmy.

Ten nyní vydal dlouho očekávaný díl populární One man show, kde popisuje, jak celou akci vytvořil. A tváří se, jaká to byla sranda lidi takhle nachytat. Sranda by to možná byla, kdyby někoho nachytal. Jenže vzhledem k tomu, že jeho bizarní počin většina veřejnosti shledává jako zoufalé volání o pomoc, tak to tentokrát nebude úplný šlágr.

Vše dovršil tím, že mu na videu hostuje Andrej Babiš (62) se svou hláškou sorry jako, čímž jenom podtrhl fakt, že pro sledovanost je schopen zajít opravdu daleko a možná ještě dál.

Je nám líto, ale jde to s tebou trochu z kopce, drahý Kamile. Bartoš se na nějakou dobu trochu odmlčel a poté vystřelil do světa informaci o své autonehodě. Ani to mu nikdo nevěřil a byl tak trochu za trapáka.

Další ranou pro něj byl nový vztah bývalky Kateřiny Kristelové, která si začala s fotbalistou Tomášem Řepkou. To je na rozdíl od Kamila alespoň chlap, takže chápeme, že z toho má chudák trochu depku a asi neví, co dělá. Snad si slupne pár antidepresiv, brzy ho to přejde a najde svůj ztracený humor a důstojnost. Pomalu se z něj totiž stává vyhořelá „tak trochu celebritka“, která je všem jenom pro smích.

Mohlo by vás zajímat

Další články