Když v Praze 13. listopadu vystoupil Justin Bieber, bylo kolem něj hotové pozdvižení. Další osůbkou, která se na jeho slávě chtěla přiživit, byl Kazma (31), který zorganizoval falešné vystoupení Justina Biebera (23) na střeše nákupního centra Harfa.

S pomocí Evropy 2 vyhlásil konkurz na Bieberova největšího fanouška, který absolutně netušil, že bude Justina ve skutečnosti imitovat a společně vytvořili show. Bohužel už tehdy to byl trapas jako Brno, jelikož si jako playback zvolil Justinovo nejznámější vystoupení, které fanoušci samozřejmě okamžitě poznali. Navíc imitátor vystoupil asi šest minut před začátkem koncertu v O2 Areně. Každému už tehdy bylo jasné, že jde o nějakou kazmovinu, ale většina nad tím asi mávla rukou. Kromě samotného Kazmy.

Ten nyní vydal dlouho očekávaný díl populární One man show, kde popisuje, jak celou akci vytvořil. A tváří se, jaká to byla sranda lidi takhle nachytat. Sranda by to možná byla, kdyby někoho nachytal. Jenže vzhledem k tomu, že jeho bizarní počin většina veřejnosti shledává jako zoufalé volání o pomoc, tak to tentokrát nebude úplný šlágr.

Vše dovršil tím, že mu na videu hostuje Andrej Babiš (62) se svou hláškou sorry jako, čímž jenom podtrhl fakt, že pro sledovanost je schopen zajít opravdu daleko a možná ještě dál.

Je nám líto, ale jde to s tebou trochu z kopce, drahý Kamile. Bartoš se na nějakou dobu trochu odmlčel a poté vystřelil do světa informaci o své autonehodě. Ani to mu nikdo nevěřil a byl tak trochu za trapáka.

Další ranou pro něj byl nový vztah bývalky Kateřiny Kristelové, která si začala s fotbalistou Tomášem Řepkou. To je na rozdíl od Kamila alespoň chlap, takže chápeme, že z toho má chudák trochu depku a asi neví, co dělá. Snad si slupne pár antidepresiv, brzy ho to přejde a najde svůj ztracený humor a důstojnost. Pomalu se z něj totiž stává vyhořelá „tak trochu celebritka“, která je všem jenom pro smích.