Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Největší tragédka Výměny manželek: Maruš (34) neumí ani mluvit a mlátí děti vařečkou!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Obří hnus
GLOSA: Ani Marianova (44) Iva (18) nepředvedla ve Výměně manželek takovou neschopnost jako Marie (34). Už první pohled na ženu z ústeckého maloměsta Libochovice prozrazuje, že je tady něco v nepořádku. Tahle žena před kamerami předvedla, že toho umí méně než malé dítě. Navíc na ni prasklo, že bije svého syna vařečkou!

Kdo viděl nejnovější díl Výměny manželek, musel zůstat v němém užasu. Marian (31) poslal svou snoubenku Marii (34) do reality show, aby zachránil jejich vztah. Ten se totiž zasekl na tom, že Maruš, jak se jí říká, neumí pořádně vařit, nedodržuje základní hygienu a podle toho vypadá i výchova dvou malých dětí.

Marie postavila svou účast ve Výměně na slepém dodržování manuálu, který jí sepsala o poznání uvědomělejší, dá se říct vzorová žena Petra (43). Jejímu muži Dušanovi (38) nezbylo než rozhodit rukama. "Takovou ženu bych nikdy nechtěl," řekl utvrzele.

Tragické výkony Marie nepodávala jen v disciplínách jako vaření a uklízení, ale i v té nejzákladnější věci: řeči. S češtinou si tahle paní příliš nerozumí. Opakovaně zaměnit slovo "exkrement" s "experimentem" může skutečně jen někdo, kdo měl vážný úraz hlavy, anebo mu příroda nenadělila. A s tím jde ruku v ruce i to, že není schopna naučit své děti vyčistit si ráno i večer zuby a pravidelně si umývat ruce. Hlavou nad ní kroutila i Petřina třináctiletá Laura, které zcela nepochopitelně zakázala používat mobil.

Ale tohle všechno vem čert, šikovný prostě nemůže být každý. Tím nejzásadnějším proviněním Marie je smutný fakt, že se ve výchově uchyluje k fyzickým trestům. Jak bez ostychu prohlásil Marian, mlácení syna vařečkou neprobíhá rozhodně jednou za uherský rok.

Takže Maruš: vařit ani uklízet se evidentně nikdy nenaučíš, ačkoliv jsi vyučená kuchařka, tak aspoň okamžitě zastav fyzické násilí na dítěti!

Související články

Další články