Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Největší tragédi na Met Gala: Lady Gaga vystrčila zadnici, Harry Styles šel za ženskou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Příšerné modely
Jako každoročně se i letos celebrity předháněly, kdo vynese na Met Gala extravagantnější model. A že se to na červeném koberci šílenými róbami jenom hemžilo. Některé z hvězd to ale přepískly a vysloužily si spíš posměch než uznání.

Světové hvězdy se i letos setkaly na Met Gala na newyorském Manhattanu, aby podpořily umění. A závody o to, kdo přijde v šílenějším kostýmu, stály i tentokrát za to!

Jenomže co je moc, to je příliš a řada celebrit to kapánek přepískla. Za bezkonkurenčně největší tragédku večera lidé označují zpěvačku Lady Gaga (33). Ta dorazila v růžové róbě, ze které byly najednou upnuté šaty, jež ze sebe servala a jen v negližé na všechny vystrkovala zadnici.

Příliš to nevychytal ani Harry Styles (25) z One Direction. Ten po delší době oživil spekulace o své homosexualitě, dorazil totiž v dámském oblečku. A měl na sobě i podpatky!

Na další nejhorší šaty mrkněte v galerii!

Související články

Další články