Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Největší TAJEMSTVÍ míšenky z České Miss: Dostala DRSNÉ kopačky od AFEKTOVANÉHO Bendiga a nikdy s ním neměla SEX!

+ Dalších 10 fotografií
Dvaadvacetiletá finalistka České Miss Miroslava Pikolová skrývá tajemství. Vítězka romské verze krásy (je to míšenka s italsko-romskými kořeny) před několika lety ulovila známého českého zpěváka. Jenomže potom přišel hořký rozchod. O koho šlo? A jak je možné, že má už zkušenosti s Českou Miss?

Dvaadvacetiletá Miss Miroslava Pikolová momentálně bojuje o titul České Miss. Mirka je rozhodně krásná holka (je to míšenka s italsko-romskými kořeny) a v soutěži krásy má velkou šanci. Málokdo ovšem ví, že tahle brunetka se už jednou do soutěže přihlásila.

Bylo to před šesti lety v roce 2011, ale bohužel se jí nepodařilo obelstít pořadatele. V té době totiž Mirka nesplňovala věkovou kategorii a téměř se jí podařilo všechny podvést. Nakonec se na to ale přišlo a Mirka musela být vyloučena pro svůj nízký věk.

To není ale jediné tajemství mladičké krásky. Před pěti lety prožila krátký románek se zpěvákem Janem Bendigem. Z počátku to vypadalo na velkou lásku a pár dával zamilované rozhovory na všechny strany.

Ale po pěti měsících bylo velké lásky konec. Místy afektovaný Bendig si uvědomil, že je na kluky, a krásné přítelkyni dal košem. Oba přiznali, že jejich vztah byla jen kamufláž a zástěrka. Proto taky ani jeden neodpověděli na otázku, jak často mají spolu sex. Tak snad se Miroslavě konečně začne dařit a uspěje v České Miss.

Související články

Další články