Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Největší tajemství pohřbu Schwarzenberga rozklíčováno: Krásná rockerka má šlechtický titul, kníže zbožňoval její módu

Blondýnka na sebe upoutala pozornost.
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra.cz/Herminapress/koláž
+ Dalších 11 fotografií
odtajnění

Strhla na sebe pozornost na posledním rozloučení s knížetem. Tajemná blondýnka, která se zjevila na smutečním obřadu Karla Schwarzenberga, dorazila v netradičním outfitu a všichni se tak začali podivovat, o koho se jedná. Jak uvádí deník Blesk, jedná se o Francescu Kolowrat, mladou dámu se šlechtickým původem. 

Na nádvoří Pražského hradu působila velmi nepatřičně. Blondýnka, která dorazila na poslední rozloučení s Karlem Schwarzenbergem, na sebe strhla pozornost poněkud rockovým outfitem. Všichni se začali ptát, o koho se může jednat a jakou sehrála v životě knížete roli. Jak uvádí deník Blesk, jde o hraběcí dceru Francescu Kolowrat.


Půvabná blondýnka je dcerou hraběte Františka Tomáše Kolowrata, který zemřel v roce 2004. Právě kvůli urozenému původu dostala pozvánku na smuteční obřad do Katedrály svatého Víta, kam se dostali pouze ti, kteří byli vybráni Schwarzenbergovou rodinou. V současné době se mladá dáma věnuje podnikání a její velkou vášní je parkourové jezdectví.

Francesca upoutala pozornost svým outfitem

S ohledem na výběr outfitu to spíše vypadalo, jako by si Francesca spletla pietní akci s rockovým koncertem. Dorazila totiž v černé minisukni, kožených rukavicích se stříbrnými cvočky a k nepřehlédnutí byla i díky výraznému hnědému kabátu s kapucí. I její líčení bylo divoké s výraznými očními linkami.


To, že se stala středem zájmu, zaznamenala i samotná aktérka, která na sociálních sítích poskytla obsáhlé vyjádření týkající se zvoleného outfitu. "Pana knížete jsem měla moc ráda a nikdy bych ho nechtěla urazit. Sám mi na mnoha setkání říkal, že se mu líbí moje specifická móda a je důležité, aby byl člověk jak autentický, tak pokorný," hájila volbu svého modelu na Instagramu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy