Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ ODHALENO: Hvězda Robinsonova ostrova Petra sbalila mocného pražského podnikatele! O koho jde?

+ Dalších 16 fotografií
Petra Palusková patří k nejkrásnějším ženám, které nyní můžete na Nově sledovat. Účastnice reality show Robinsonův ostrov má za sebou řadu zajímavých zkušeností a vztahů. A také prožila románek s jedním slavným podnikatelem. Víte, o koho se jedná?

Je to nádherná žena a miluje, když ji muži rozmazlují. Tak to je Petra Palusková, která patří k nejkrásnějším ženám na Robinsonově ostrově Palusková má literární ambice a píše údajně nějakou knihu. Dříve se proslavila jako playmate a má za sebou focení hodně provokativních fotek.

Mezi pražskými bohémy a podnikateli má Palusková velmi dobré jméno. Je to dívka, která má smysl pro humor a nezkazí žádnou legraci. Jeden čas prožila vášnivý románek s Janem Kočkou. Pokud vám to jméno nic neříká, tak vězte, že se jedná o vnuka krále matějské pouti Václava Kočky. Jan Kočka ale není jen vnukem slavného muže, ale také rapperem.

"Jsem jeden z těch, kterej šahá ke hvězdám. Město mne zná a váhu slova tady mám," rapuje Kočka v songu, kde se mihne také Leo Beránek.

Některé vztahy třeba nejsou dlouhé, ale jsou intenzivní. A nutno dodat, že Jan Kočka má a vždy měl dobrý vkus, protože Petra je opravdu kočka.

MÁTE VZPOMÍNKY NA PETRU? NĚJAKÉ HEZKÉ FOTKY Z MINULOSTI, O KTERÉ SE CHCETE PODĚLIT? OZVĚTE SE NA ADRESU REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články