Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Největší tajemství krásky z Top Gun: Miluje ženy!

Tom je krasavec, ale u Kelly by neměl šanci!
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Tom Cruise a Kelly McGillis spolu ve filmu Top Gun tvořili pěkně žhavý páreček. Moc jim to spolu slušelo a plno diváků si je určitě umělo představit jako milence i ve skutečném životě. Jenomže hercům by to nikdy nevyšlo. A to ne kvůli tomu, že Tom svůj život odevzdal do rukou šílené sekty. Pohledná Kelly šla totiž s pravdou ven a přiznala, že se jí víc líbí holky.

Kelly McGillis si dlouho nepřiznala, jak to vlastně se svou sexualitou má. Zkoušela to dlouho s muži, dokonce má za sebou dvě nevydařená manželství. Prý o tom, že je lesbička, věděla už od dvanácti let. Jenomže tenkrát pro ni bylo těžké vyjít s pravdou ven. Její rodina byla navíc silně věřící, takže si myslela, že když se jí něco špatného v životě stalo, tak to bylo pro to, že ji bůh trestá za homosexualitu.

A k takovému sebemrskačství patřil i otřesný zážitek v 1982, kdy ji znásilnili ve vlastním domě. K tomu, že je lesbička, se přiznala až v 51 letech, kdy už byla na podobná vyznání společnost lépe připravena. „Strašně se mi ulevilo,“ řekla. Konečně může být sama sebou a trávit čas s tím, s kým opravdu chce.

Z bývalých vztahů s muži má dvě dospívající dcery.

Související články

Další články