Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Největší tajemství fotbalové primadony Juliuse Lavického? JAKUB ŠTÁFEK PRODÁVAL DROGY V ULICI

+ Dalších 18 fotografií
Seriál Vyšehrad baví fotbalové fanoušky. Autor a hlavní herec Jakub Štáfek prožil jako skoro každé mladé tele pár karambolů s drogami. Inspiroval se snad svým vlastním životem při psaní Vyšehradu?!

Herec Jakub Štáfek (26), který se proslavil coby Matěj Jordán v seriálu Ulice, je dnes hlavně známý svojí dokonalou rolí v úspěšném seriálu Vyšehrad (který si sám dokonce napsal), kde hraje vypatlaného a zároveň velmi komického fotbalistu Juliuse Lavického.

Seriál Vyšehrad je celkově velmi kontroverzní záležitost. Je plný vulgarismů, známých tváří, prostitutek a také drog! Inspiroval se snad Jakub Štáfek svojí vlastní zkušeností, kdy na něj před sedmi lety praskl skandál, že v ateliérech seriálu Ulice prodává drogy

Této riskantní a hlavně nezákonné brigádě se měl dokonce začít věnovat ještě jako nezletilý kluk! „Dealerem je už asi tři roky. Nejdříve začínal s marihuanou, ale pak přešel na tvrdší drogy, protože to nese více,“ prozradil před sedmi lety deníku Aha! hercův blízký kamarád s tím, že se ho Jakub Štáfek časem vyptával, zda nemá zájem i o něco tvrdšího!

Sám herec se ke kauze tenkrát odmítl vyjádřit a novináře odkázal na tiskovou mluvčí televize Nova. Vedení celou kauzu zahrálo do autu a Jakub dostal poslední šanci na to se v Ulici zachránit. Jak se zdá, Jakubovi se velmi vyplatilo se tenkrát své brigádky vzdát.

A dnes? Ve Vyšehradě jakoby si mladý herec vynahrazoval všechny ty roky latiny, které v Ulici prožíval. Dnes si ve svém vlastním seriálu dává čáru s Romanem Bednářem, kterého vlastní skandál s drogami stál kariéru v Anglii. Nebo op*chává svou kolegyni z Ulice Anetu Krejčíkovou (25). Ta, jak je známo, s choulostivými scénami žádný problém nemá, dočkáme se snad obsazení i jeho seriálového dvojčete Patricie Solaříkové? No, to už nám ukáže jen čas.

Související články

Další články