Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Největší tajemství Agáty Prachařové: Víme, co jí SKUTEČNĚ ROZBILO MANŽELSTVÍ!

Největší tajemství Agáty Prachařové: Víme, co jí SKUTEČNĚ ROZBILO MANŽELSTVÍ!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 40 fotografií
ZPOVĚĎ
Jestli jsou slova její blízké kamarádky pravdivá, může nám být Agáty Prachařové (33) vlastně dost líto. Bývalá modelka, které se pod rukama nezadržitelně rozpadá manželství s hercem a hudebníkem Jakubem Prachařem (35), má podle své přítelkyně údajně trpět ze svého chotě mindrákem.

„Vím, že jim to už dlouhodobě nefunguje Za posledních pár let si nepamatuju ani jeden případ, kdy by si Agáta na Jakuba nestěžovala. Tuhle, že moc pije, jindy, že je na děti sama, a podobně. Nebere to konce. Nic pozitivního slyšet není,“ přiznala eXtra.cz pod příslibem absolutní anonymity velmi důvěryhodná žena, která má k Agátě Prachařové opravdu velmi blízko.

Zamilování

Vzápětí prozrazuje, jak to mezi její kámoškou a umělcem vlastně začalo. Zatímco naše zdroje již delší dobu říkají, že Jakub Agátu uháněl, její spřízněná duše to vidí oboustranně.

„Agáta Jakuba zbožňovala už od puberty. Vždycky do něj byla zamilovaná. Byl pro ni ikona. Ale nebylo to jen z její strany. Oni se vždycky chtěli. Jenomže Jakub byl hrozně dlouho s přítelkyní a Agáta taky měla kluka. Ještě než to skončilo s Dopitou, měla už ale naprosto jasno v tom, že jednou bude s Prachařem. Když se pak najednou provalila nevěra Dopity, a otázka je, jestli tomu někdo schválně nepomohl a někam nezavolal novináře, hned záhy už byla s Jakubem,“ tvrdí náš důvěryhodný zdroj.

Mindrák

„Agáta se v Jakubovi zhlédla. Ví, že je nyní manželkou někoho, kdo něco znamená. Stále sama v sobě ale bojuje s tím, že v jejich vztahu znamená míň než on. A to je jejich možná největší problém. O Jakuba je větší zájem, lidé si ho považují. Agáty tolik ne. A to ji vnitřně užírá, svádí s tím velký boj. Vnímám to jako hlavní důvod toho, proč ti dva jsou v neustálém konfliktu,“ vysvětluje.

„Samozřejmě je tu i problém Jakubova bohémství, toho, že si rád popije a podobně, ale zásadní podle mě je opravdu to, že se Agáta neumí smířit s tím, že Jakub je ten uznávanější,“ myslí si kamarádka dvojnásobné matky Agáty

Život na hraně

„Jsou ten typ páru, který spolu chce být, ale zároveň spolu být nemůže. Bez sebe ne, spolu také ne. Jestli se k sobě ještě znovu vrátí, vím, že u nich nikdy harmonie fungovat nebude, pořád to bude adrenalin na hraně,“ věští Prachařovým naše informátorka.

Myslíte si, že to tak skutečně je? Nebo se kamarádka Agáty Prachařové (33) plete a za vším je něco úplně jiného, třeba údajné opakované nevěry exmodelíny?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy