• 1. Jana Purer a Tomáš Hnídek (Ortel)

Kontroverzní zpěvák Tomáš Ortel (42), rodným příjmením Hnídek, se tajně oženil minulý týden. Za ženu pojal svoji dlouholetou přítelkyni Janu Purer. Jejich svatbu nelze označit jinak než pořádným bizárem. Veselka se odehrála na zámku Zbiroh nedaleko Rokycan na Plzeňsku. Lidé se okamžitě po zveřejnění fotek pustili do novopečené manželky Ortela.

Podle komentujících je to plastiková matrona, na které se musel pořádně vyřádit plastický chirurg. Navíc se svatba konala na narozeniny Adolfa Hitlera a navíc na místě, kde se odehrávaly tajné rituály SS.

  • 2. Iveta Bartošová a Jiří Pomeje

Iveta Bartošová (52) a Jiří Pomeje (53) se brali v roce 2008. Ano si řekli chvíli po třinácté hodině na jihočeském zámku Hluboká. Jejich svatba byla opravdu velkolepá a monstrózní. A samozřejmě, že nechybělo pořádné divadýlko.

Pomeje, celý v bílém, si pro nevěstu jel na bílém koni a Bartošová, podobná princeznám z pohádek, připomínala se svými šaty šlehačkový kopeček a cukřenku v jednom. Ze začátku to vypadalo, že tihle dva bez sebe nedají ani ránu a zůstanou spolu do konce života.

Iveta všude vytrubovala, jak je Jirka dobrý v posteli a jak jim to klape. Po nějaké době ale přišel zvrat a jejich vztah šel ke dnu. V roce 2010 podala Iveta žádost o rozvod a pohádky byl konec.

  • 3. Gábina Partyšová a Josef Kokta

Josef Kokta (61) prakticky stvořil Gábinu Partyšovou (39), která si ve své době říkala Rebeka. Tehdy movitý podnikatel Kokta požádal o ruku Gábinu v romantickém prostředí na karibském ostrově Jamajka.

Psal se rok 2006 a Gábina skákala radostí, že po čtyřech letech milionář stvrdil jejich lásku snubním prstenem. Nakonec se konala svatba, na které oba dva vypadali dost šíleně. Josef Kokta zvolil z nevysvětlitelného důvodu kytičkovanou košili jako nějaký Haiťan a Gábina se nejspíše inspirovala v nějakém nočním klubu.

Mají spolu jedenáctiletého syna, ale potom, co se Koktovi zapálila na stará kolena lýtka a utekl za Ornellou, se bývalí manželé nestýkají. Kvůli Ornelle se také nakonec konal rozvod a velké lásky byl opět konec.