Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Největší strašáci večera: Rihanně lezly špeky z podpaží, Sarah Jessica Parker přišla s betlémem na hlavě!

Co to mají na sobě?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 31 fotografií
Zpěvačka Rihanna (30) dorazila na newyorský galavečer Met Gala 2018 v perlových minišatech, které doplnila stejným perlovým kabátkem a podivnou katolickou pokrývkou hlavy. Nebyla však jediná, která předvedla naprosto bizarní outfit. Sarah Jessica Parker (53) svůj tematický outfit dovedla do neskutečných výšin. Honosné zlaté šaty od Dolce & Gabbana podtrhla vysokou korunkou, která skrývala betlém.

Dalo se očekávat, že při tak významné společenské události, jako je newyorský galavečer Met Gala 2018, dorazí hvězdy nejenom filmového plátna v hodně podivných a místy až bizarních kouscích. Nikdo ale nečekal až takovou módní extravaganci, jakou předvedla herečka Sarah Jessica Parker a zpěvačka Rihanna.

Seriálová Carrie Bradshow na sebe strhla vlnu pozornosti, když dorazila v mohutných zlatých šatech a na hlavě měla obrovskou korunku, která skrývala betlém. Herečka byla naprosto nepřehlédnutelná a přítomné lidi zajímalo, jak se jí s takovou maškarádou asi chodí.

Jedni jsou přesvědčeni o tom, že se jednalo pomalu o umělecké dílo, a druzí mluví o totálním nevkusu. Herečka dorazila v dobré náladě. I když byla dokonale nalíčená, tak vrásky po celé tváři prozrazovaly její skutečný věk.

Podobně na tom byla i korpulentní zpěvačka Rihanna. Ta se opět narvala do perlových minišatů, které absolutně nelahodily její postavě. Z podpaží jí lezly špeky a na hlavu si nasadila cosi připomínajícího katolickou pokrývku hlavy.

Schválně, vyšla byste si v těchto outfitkách na společenskou událost vy?

Související články

Další články