Dalo se očekávat, že při tak významné společenské události, jako je newyorský galavečer Met Gala 2018, dorazí hvězdy nejenom filmového plátna v hodně podivných a místy až bizarních kouscích. Nikdo ale nečekal až takovou módní extravaganci, jakou předvedla herečka Sarah Jessica Parker a zpěvačka Rihanna.

Seriálová Carrie Bradshow na sebe strhla vlnu pozornosti, když dorazila v mohutných zlatých šatech a na hlavě měla obrovskou korunku, která skrývala betlém. Herečka byla naprosto nepřehlédnutelná a přítomné lidi zajímalo, jak se jí s takovou maškarádou asi chodí.

Jedni jsou přesvědčeni o tom, že se jednalo pomalu o umělecké dílo, a druzí mluví o totálním nevkusu. Herečka dorazila v dobré náladě. I když byla dokonale nalíčená, tak vrásky po celé tváři prozrazovaly její skutečný věk.

Podobně na tom byla i korpulentní zpěvačka Rihanna. Ta se opět narvala do perlových minišatů, které absolutně nelahodily její postavě. Z podpaží jí lezly špeky a na hlavu si nasadila cosi připomínajícího katolickou pokrývku hlavy.

Schválně, vyšla byste si v těchto outfitkách na společenskou událost vy?