Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Největší strašáci na Grammy 2020: Homo Zoro, fanynka Trumpa a růžový mužík Lil Nas X

Největší strašáci na Grammy 2020: Homo Zoro, fanynka Trumpa a růžový mužík Lil Nas X
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
palec dolů
Na nedělním udílení cen Grammy 2020 se to hemžilo nejenom prvotřídními zpěváky a zpěvačkami, ale dorazili také všemožní podivíni, kteří chtěli na sebe primárně upozornit. Pořádnou halucinací byl i jeden z vítězů - rapper Lil Nas X. Vedle působivých a honosných rób se na červeném koberci objevovaly šílené kostýmy, nad kterými někteří přítomní kroutili hlavami. Podívejme se na tři nejhorší outfity z předávání cen Grammy 2020.

Smokingové šaty ohromily, Homo Zoro je úlet

Herec Billy Porter exceluje v seriálu Pose a před rokem na udílení Oscarů si ukradl všechnu pozornost na sebe tím, že přišel v dlouhých, černých smokingových šatech. Jak sám říká, dobrým hercem byl už dávno, ale nikdo se o něj nijak víc nezajímal.

Po pozdvižení na Oscarech se opět dostal do popředí a evidentně se svých módních kreací nehodlá vzdát. Jenomže na udílení letošních cen Grammy 2020 to herec ani z poloviny nevychytal tak jako na Oscarech.

Billy Porter oblékl na galavečer podivný modrý overal s třásněmi, který připomíná 70. léta, a doplnil ho kloboukem se záclonkami. Vynikat nad ostatní osobitým stylem je v pořádku, ale model by neměl působit lascivně, což v tomhle případě tak bohužel bylo. Jemnost a honosnost černých smokingových šatů se zkrátka těžko překonává.

Kontroverznost za všech okolností

Joy Villa je prakticky naprosto neznámá zpěvačka, která nikoho moc nezajímá a zúčastnit se cen Grammy pro ni patrně znamenalo pokusit se co nejvíce zviditelnit. A to se jí vlastně podařilo, i když způsobem, se kterým mnozí nesympatizují.

Zpěvačce, která se rozhodla být kontroverzní za každou cenu, je to úplně jedno. Na červený koberec nakráčela zahalená v bílém plášti a když byla přesvědčena o tom, že je ta nejvhodnější chvíle, plášť odhodila a všem ukázala šaty, které velebily prezidenta Donalda Trumpa

To se samozřejmě nelíbilo řadě celebrit, které nepřišly na Grammy až tak exhibovat, protože většina přítomných je razantně proti Trumpovi. Joy to ale vůbec netrápilo, protože její exces měl za následek, že její album I Make the Static z roku 2014 se přes noc dostalo na špičky žebříčků prodejnosti.

„Člověk musí být svobodný, aby mohl dát najevo svůj názor. Můžeš si buď stát za tím, čemu věříš, nebo padnout za něco, v co nevěříš,“ vyjádřila se následně zpěvačka.

Růžový mužík je pořádná mizérie

Lil Nas X je jihoafricky rapper, který se prosadil ohromným způsobem na aplikaci TikTok. Se svým country rap singlem Old Town Road se dostal až na první místo žebříčku Billboard Hot 100, kde se song udržel devatenáct týdnů.

Talentovaný Lil Nas X si za píseň Old Town Road, na které se podílel s Billym Ray Cyrusem, odnesl cenu za nejlepší pop/rapový duet. V červnu roku 2019 otevřeně přiznal, že je gay.

Na Grammy přišel Lil Nas X vystrojený jako kýčovitý pouťový medvěd. Od hlavy až k patě se zahalil do vykřičeného růžového country oblečku a připomínal zvýrazňovač. Pozornost na sebe jistě strhl, ale poklonu mu za to nikdo nesloží. Příště by to chtělo nad výběrem outfitu důmyslněji přemýšlet.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy