Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Největší strašáci Českého lva 2018: Balík sena, robot a cukrová kulička

Tohle se teda moc nepovedlo.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 20 fotografií
Předávání filmových cen Český lev se zúčastnilo hodně známých i méně známých osobností. Dorazili v různých róbách, a to jak nudných, tak extravagantních. Bohužel některé z přítomných dam se při odchodu ze svého bytu zapomněly podívat do zrcadla, co si vlastně na sebe oblékly. Podívejme se na tři největší strašáky letošních Českých lvů.

Český lev 2018 opět byl velkolepý. Díky perfektní moderátorce Adéle Banášové slavnostní večer neztratil glanc a úroveň. Tentokrát to ani nevypadá, že by si některá z přítomných celebrit udělala nějakou ostudu.

Takže 25. ročník Českého lva se nesl v poklidném duchu. Téměř všem zástupkyním něžného pohlaví to opravdu slušelo a zvládly svůj večerní model na jedničku. Někteří si stěžovali na nedostatek extravagantních modelů, ale co čekat, když jsme v Česku.

Tady se téměř žádná celebrita neumí pořádně odvázat. Našly se ale i takové, které se do výběru šatů absolutně netrefily. Mezi takové patřila herečka Anna Šišková. Černé dlouhé šaty ji dělaly zbytečně robustní a přidávaly kila navíc. Herečka vypadala pomalu jako cukrová kulička.

Další z dam, která to nevychytala, byla Petra Nesvačilová. Herečka a režisérka připomínala v upnutých šatech robota, který se chystá do války zničit svět. Sem tam se podobně i tvářila. Poslední přízrak módního pekla je Sabina Remundová.

Ta v podivném černém modelu a zvláštně upravených blonďatých vlasech budila dojem balíku sena. Tak dámy, třeba se to povede příště. Podívejte se ale na dámy, které to zvládly na jedničku!

Související články

Další články