Český lev 2018 opět byl velkolepý. Díky perfektní moderátorce Adéle Banášové slavnostní večer neztratil glanc a úroveň. Tentokrát to ani nevypadá, že by si některá z přítomných celebrit udělala nějakou ostudu.

Takže 25. ročník Českého lva se nesl v poklidném duchu. Téměř všem zástupkyním něžného pohlaví to opravdu slušelo a zvládly svůj večerní model na jedničku. Někteří si stěžovali na nedostatek extravagantních modelů, ale co čekat, když jsme v Česku.

Tady se téměř žádná celebrita neumí pořádně odvázat. Našly se ale i takové, které se do výběru šatů absolutně netrefily. Mezi takové patřila herečka Anna Šišková. Černé dlouhé šaty ji dělaly zbytečně robustní a přidávaly kila navíc. Herečka vypadala pomalu jako cukrová kulička.

Další z dam, která to nevychytala, byla Petra Nesvačilová. Herečka a režisérka připomínala v upnutých šatech robota, který se chystá do války zničit svět. Sem tam se podobně i tvářila. Poslední přízrak módního pekla je Sabina Remundová.

Ta v podivném černém modelu a zvláštně upravených blonďatých vlasech budila dojem balíku sena. Tak dámy, třeba se to povede příště. Podívejte se ale na dámy, které to zvládly na jedničku!