Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Největší šoky na pohřbu TýTý: Jediná lesbička v soutěži nedorazila, z Brna přijel ohořelý člověk a Jílková přišla za Polednici!

Míša Jílková na TýTý strašila děti, Cibulka s Jagelkou byli slaďouncí a Sandra Parmová z Primy přišla s ohořelým Brňákem!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Včerejší soukromé TýTý Primy a České televize okořenili někteří výtečníci velmi zajímavými výstřelky či doprovodem. Nejvíc asi zaujal ohořelý přítel primácké plochodrážnice Sandry Parmové Michal Janotka, který zřejmě přijel rovnou od požáru.

V první chvíli to vypadalo, že Parmová přišla na slavnostní večer s Afroameričanem, ze kterého se ale vyklubal fanatický příznivec brněnských solárií Michal Janotka

Janotka je rád za toho, kdo o své tělo dbá, ale někdo by mu měl říct, že tři hodiny v solárku denně fakt stačí, zejména když jeho partnerka vypadá v obličeji hodně bez bílkovin, a tak pár vypadá, jako by přišli bílá paní s Tigerem Woodsem

Velká pochvala naopak patří primácké zprávařce a Miss Gabriele Kratochvílové (25), jež byla skutečně bodatelná, či Daniele Písařovicové z České televize, která když jí nevyčuhuje vycpávka prsou, vypadá právě díky svým jedničkám i s vycpávkou hodně sexy.

To o sobě nemohla říct kotelnice Míša Jílková, kterou potkat s výrazem na jedné z fotografií ve sklepě, když jde člověk pro brambory, tak zemře strachy ještě dříve, než zjistí, že by za pět vteřin stejně dostal infarkt. Míše by určitě prospěla malá korekce nosu, rozpuštěné vlasy a vizážista, který jí citlivě vysvětlí, že méně je někdy více, jak v líčení, tak ve strašení nevinných lidí v centru Prahy.

Smutná byla absence řady nominovaných gayů a lesbiček Nepřišel třeba Václav Moravec a marně jsme vyhlíželi i Anetu Langerovou, které akci zřejmě zarazil bratr Nikola, pro kterého byla moc komerční, ale kdo ví, třeba tušila, že zase vyhraje Lucka Vondrajda, a nechtěla být za tu, která skončí za ní, byť umí zpívat a texty jí píše někdo příčetný.

Co se týče smrtonoše Zdeňka Pohlreicha (58), respektujeme, že manželka je smrtelně nemocná, ale přizpůsobit tomu celý outfit bylo možná přeci jen trošku přes čáru.

A největší výtka na závěr, mrzí nás, že venku neproběhla tradiční noční vítězná rozjuchaná fotka primácké party, máme ji rádi a letos nic. I když chápeme, že včera na podivném večeru bez Novy a poloviny pozvaných asi fakt nebylo moc co slavit.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy