Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJVĚTŠÍ ŠOK SOUTĚŽE! Žádný sluníčkový Klus: Stříbrným slavíkem se stal kontroverzní Tomáš Ortel

Zdroj: TV Nova
Minulý rok si odnesl Tomáš Ortel třetí místo v kategorii Zpěvák roku, tentokrát si polepšil o jeden stupínek a odnáší si Stříbrného slavíka. Překoná příští rok bývalý zpěvák neonacistické skupiny Conflict 88 Karla Gotta?

O největší šok na Českém slavíkovi se postaral Tomáš Ortel. Zapomeňte na sluníčkového Tomáše Kluse (30) nebo komerčního Richarda Krajča (39). Hlasující si nejvíce oblíbili kontroverzního zpěváka, který vydělává na strachu z uprchlíků.

Zatímco takový Řezník organizátorům Mattoni Český slavík vadil, tak kapela Ortel je v pohodě. Přitom zpěvák byl členem neonacistické kapely a jejich koncerty musí být neustále pod dohledem policie.

Jejich texty jsou považovány za xenofobní, rasistické a vyvolávající zbytečnou paniku. Obracejí nenávist proti uprchlíkům a muslimům. Kapela se ale brání, že pouze upozorňuje na dnešní problémy.

Tomáš Ortel si zavtipkoval, že příští rok může být první, a nabádal fanoušky, ať mu nepíšou lidé z anonymních profilů a neuráží ho. Jeden by slzu zatlačil.

Související články

Další články