Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Největší skandály slavných roku 2023: Nepříčetný Ondráček, pomoučený Bendig a Fenin v podroušeném stavu

Roman Ondráček a Martin Fenin se stali největšími skandalisty roku 2023
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák/eXtra.cz Tomáš Martínek
+ Dalších 22 fotografií
skandály

Stejně jako loňský, i ten letošní rok byl pro řadu hvězd českého showbyznysu skutečně peprný a některé celebrity se postaraly o pořádný rozruch. Redakce eXtra.cz si pro vás připravila výběr těch největších skandálů z českého showbyznysu pro rok 2023.

Epický vyhazov

Ve světě showbyznysu se málokdy stane, že jeho vody zůstanou dlouhodobě klidné. V průběhu každého roku se vždycky najde pár nešťastníků, kteří se postarají o pořádný rozruch. Pomyslnou korunu za největšího průšviháře si letos rozhodně vysloužil moderátor Roman Ondráček.

Bývalý člen dua Těžkej Pokondr ztropil na křtu nového alba svého letitého kamaráda Michala Davida takovou scénu, že na ni jen tak nezapomenou nejen její hlavní aktéři, ale ani všichni zúčastnění. Ondráček si nejprve se slavným hitmakerem na pódiu střihl společnou píseň Rakeťák.


Následně mu ale přeskočilo a veřejně urazil nejen zpěváka, ale fyzicky napadl i jeho manželku Marcelu, do které surově strčil. Netrvalo dlouho a Ondráček byl z Obecního domu, kde se slavnostní akce konala, vyveden ochrankou. Celou scénu, jak se moderátor snaží zuby nehty ubránit vyhazovu na ulici, se povedlo zachytit kameramanovi eXtra.cz.


Mouka na koberci

O další rozruch se postaral známý český zpěvák Honza Bendig, a to přímo na červeném koberci. Oblíbený hudební interpret se v doprovodu svého partnera Lukáše Rejmona dostavil na galavečer slavnostního předávání cen ankety Český slavík, kde měl vystoupit a zazpívat duet se zpěvačkou Monikou Bagárovou.

Bendig byl oblečen v extravagantním stříbrném outfitu. Ve chvíli, kdy se ukázal před Forem Karlín, obklopen fotografy a kameramany, se k němu zezadu připlížil cizí mladík a se slovy „cikáne“ na zpěváka vysypal celý balík mouky. Ačkoliv Honzu incident velmi zaskočil, stihl se převléknout a v přímém přenosu na pódiu nakonec vystoupil.


Fotbalista v lihu

Pořádnou ostudu si utrhl bývalý fotbalový bouřlivák Martin Fenin. Nad hlavou někdejšího slavného sportovce se stahovala mračna už nějakou dobu. Jako první na něj prasklo nevhodné chování, o němž promluvili jeho sousedé. Fenin, který byl už v mládí vyhlášeným skandalistou, měl po sobě v garáži domu, kde žije, zanechávat zvratky a exkrementy.

Své nechvalné pověsti bohužel dostál i na křtu knihy známého baviče Jakuba Koháka. Na akci se Fenin dostavil značně posilněn alkoholem. Poté, co se za použití prazvláštních gest snažil komunikovat s Kohákovým otcem Jaroslavem, pod vlivem svého podroušeného stavu upadl do limbu.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy