Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Největší skandály pořadu Peče celá země: Maršálkovo údajné vyštípání oblíbené porotkyně i vyhazov favorita za nepořádek

Peče celá země: Kuchařská show zažila výhru kritizované Martiny i vyhazov favorizovaného Zdeňka za nepořádek
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák/Se souhlasem České televize/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
tv pořad

Třetí řada kuchařské show Peče celá země vyvrcholí už v sobotu večer finálovým soubojem. Za dobu své existence jí prošlo množství soutěžících a na triku má i nějaké skandály. Například výhru kritizované Martiny v roce 2022 nebo odchod oblíbené porotkyně Mirky van Gils. Pojďte si je s námi připomenout.

Pořad Peče celá země už zažil mnohé. V sobotu večer vyvrcholí na České televizi jeho už třetí řada. Pojďme si předtím připomenout některé kontroverzní momenty této oblíbené kuchařské show.

Konec Mirky van Gils diváci nechápali

Před čtyřmi lety, po své první řadě, skončila jako porotkyně pořadu Mirka van Gils, kterou nahradila Michaela Landová. Ačkoli fanoušci volali po jejím návratu, v show už se Mirka dále neobjevila. Co bylo tím pravým důvodem?

„Zcela upřímně jsem byla odejita. Pravý důvod nevím, ale věřím tomu, že v životě jsou věci tak, jak mají být. Už se nad tím ani nepozastavuji, mám svou obrovskou rodinu cukroušků,“ řekla sama van Gils podle serveru Aha!.

„Mezi Mirkou a Josefem Maršálkem vznikly na natáčení spory. Pravděpodobně se nejedná o veřejně dostupnou informaci, ale Českou televizí se nese šuškanda, že Josef stanovil ultimátum, že ve druhé řadě pořadu bude účinkovat buď on, nebo Mirka,“ uvedl pak pro Aha! bývalý soutěžící z první řady show Jan Jirka.

Zdeňka Tokára vyhodili za "bordel na talíři"

Dalším kontroverzním momentem byl vyhazov talentovaného business analytika Zdeňka Tokára v roce 2022. Zdeněk byl totiž do té doby miláčkem diváků i všech soutěžících. I porota ho měla ráda a zvolila ho dokonce několikrát Pekařem týdne.

„Jeho design, jeho talíř byl nejméně povedený, prostě měl na něm bordel,“ komentoval tehdy porotce Josef Maršálek jeho na pohled pěknou čokoládovou kouli a makronky kolem ní. „Neukázal nějaké nadprůměrné výkony v osobní a technické výzvě, to byly důvody, proč jsme se s ním v tomto díle museli rozloučit,“ doplnila ho Míchaela Landová. Divákům se ale rozhodnutí ani trochu nelíbilo, zdálo se jim zaujaté a účelové.

Vítězka Martina Kynstlerová oblíbená nebyla

Poslední situace, která vyvolala překvapení, bylo vítězství dosud poslední řady v roce 2022, které připadlo Martině Kynstlerové. Ta přitom zdaleka nepatřila mezi nejoblíbenější soutěžící.

"Já myslím, že Martina je výjimečná tím, jak do toho šla lidsky a na nic si nehrála. Překonala samu sebe," řekl k jejímu vítězství Josef Maršálek. "Přeju Martině, aby zůstala taková, jaká je, aby jí to sebevědomí nestouplo do hlavy. Aby si to pečení užívala i nadále," dodala Michaela Landová.


"Vím, že nejsem každému sympatická, ale jde to napsat slušně, bez vulgárních slov. Ale co, je to jejich problém, když se neumí slušně vyjádřit a přijmout skutečnost, že jsem taková, jaká jsem. Ale přestala jsem je číst od 8. kola a je mi lépe, neřeším je,“ komentovala poznámky na svoji adresu Kynstlerová po vítězství pro Aha!.

Po dotočení pořadu ukončila rodičovskou a vrátila se do zaměstnání, především však splnila svůj slib a zhubla 20 kilo.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy