Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Největší skandál Clash of the Stars: Bejr napadl Grznára, schyluje se k souboji psychopatů

Clash of the Stars: Aleš Bejr v kleci napadl Filipa Grznára a  vyzval ho na souboj
Zdroj: Se souhlasem Clash of the Stars
+ Dalších 9 fotografií
Souboj

Turnaj Clash of the Stars nabídl hned několik skandálů, avšak ten, o který se postaral kontroverzní youtuber Aleš Bejr, všechny ostatní převyšoval. Hned jak Filip Grznár porazil svého soupeře Dynamica, naběhl Bejr v přestrojení do klece a zaútočil na kulturistu zrovna v momentě, kdy byl zády k němu. Následně agresora, který se za neustálého řevu zuby nehty bránil, doslova vyvlekla z klece ochranka. Redakce eXtra.cz si tuto událost nenechalo ujít.

Jeden z nejočekávanějších zápasů večera byl bezpochyby ten, kdy se proti sobě v kleci postavili Filip Grznár a Josef "Dynamic" Adamec. Kontroverzní kulturista totiž nastoupil ke druhému zápasu MMA během jediného týdne a především poté, co ho na turnaji organizace I Am Fighter brutálně vypnul Frederico Komuenha. Z duelu si Grznár odnesl poraněnou rohovku, ale ani to ho nezastavilo.

Nechvalně proslavený youtuber na svého soupeře vletěl ve velkém stylu a po prvním kole bylo vymalováno. Grznár Dynamica doslova utloukl a došel si pro vítězství. Radost mu ale dlouho nevydržela. V momentě, kdy slavil, do klece naběhl jistý muž v paruce a zezadu vítěze zápasu nekompromisně sejmul. Samo sebou že si to Grznár nenechal líbil a začala bitka na zemi.

Krveprolití dvou rozzuřených kohoutů zabránil až realizační tým kulturisty a ochranka. Jakmile útočníka v kleci zpacifikovala, ukázalo se, že jde o Aleše Bejra. Holohlavý youtuber se proslavil kontroverzními videi s bezdomovci, zejména když pak s jedním z nich objížděl zahraniční destinace a platil mu alkohol a drogy. Co do skandálů si s Grznárem mohou podat ruku, jinak se ale nesnesou.

Bejr chce bojovat v kickboxu

Bejr svým napadením sledoval jediné. Chtěl vyzvat Grznára na souboj. K tomu už se v minulosti schylovalo několikrát, jenže Bejr požaduje bitvu v kickboxu, zatímco kulturista se drží MMA. "Chtějí totálního magora? Já jsem ještě nepředvedl, co všechno ve mně je! Tiskovka se mnou by byla takový brutál, že by to šlo i do televize! Chci za to ale pořádné prachy. Oni chtějí mě, ne já je," uvedl vyzývatel pro portál Expres.cz.

Jako totální magor se Bejr předvedl už na zmiňovaném turnaji Clash of the Stars. Jenom vyvedení agresora z klece dalo mužům z ochranky pořádně zabrat. Youtuber se bránil, co mu síly stačily, a vstupu do klece se držel jako klíště. Přesto ho ochranka nakonec dokázala vyhodit před halu. Tam měla celá scénka dohru. "Chceš válku? Ty zm*de! Tak ji budeš mít, ty zm*deeee," hulákal Bejr ve videu umístěném na Instagramu turnaje, zatímco si trhal z těla triko. Jedno je tedy jisté, pokud na souboj dojde, bude to hodně brutální.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy