Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Největší sérioví vrazi historie: Na tyhle příběhy musíte mít žaludek

Nejhorší masoví vrazi.
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 8 fotografií
Je to sice drsné, ale někteří lidé se opravdu neměli narodit. Za svůj život napáchali tolik odporných činů a zrůdností, že ještě doteď lidem při čtení jejich příběhů běhá mráz po zádech. Osud jim nadělil neskutečnou krutost, bezcitnost a nepředstavitelné násilí. Pojďte se podívat na pět nejhorších sériových vrahů světa.
  • 1. Charles Manson (*12. 11. 1934 – †19. 11. 2017)

Charles Milles Maddox byl americký zločinec a hudebník, spoluzakladatel komunity známé jako Manson Family. Charles Manson žil na svobodě krátký život, který byl plný krutosti a nenávisti. Do vězení se nejdříve dostal za malé prohřešky, jako jsou krádeže nebo padělání peněz. Zpočátku to byl takový drobný zlodějíček.

Pak se ale něco změnilo. Manson si založil skupinu Manson Family a začal se svými kumpány páchat řadu brutálních vražd. Jedna z nejbestiálnějších byla vražda herečky Sharon Tate, která byla v osmém měsíci těhotenství.

Charles Manson zfanatizoval své komplice Charlese „Tex“ Watsona, Patriciu Krenwinkelovou, Susan Atkinsovou a Lindu Kasabianovou. Co se dělo poté, je naprosto nepředstavitelné. Sharon prosila o život svého dítěte. Dokonce navrhovala, aby jí pomohli dítě porodit a pak ať ji klidně zabijí. Její prosby byly však marné.

Atkinsová spolu s Watsonem pak Sharon ubodali. Manson byl poté odsouzen k trestu smrti, který byl po změně zákonů změněn na doživotí. Charles Manson zemřel 19. listopadu 2017 na následky četných zdravotních problémů.

  • 2. John Wayne Gacy (*17. 3 . 1942 – †10. 5. 1994)
Gacy na rodinných oslavách rád vystupoval jako klaun Pogo. Oslavy se konaly na místě, kde pohřbil své oběti.

Byl americký sériový vrah a podnikatel. Bohužel si ho většina veřejnosti zapamatovala spíše pod přezdívkou Klaun zabiják. Na Johnovi se velmi podepsalo jeho ošklivé dětství. Otec Johna častokrát bil a týral.

Otec byl na malého chlapce tak krutý, že v pozdějším věku dostával John záchvaty, které jeho otec samozřejmě považoval za obyčejné simulanství. John Wayne čekal na to, až dosáhne dospělosti. Když se tak stalo, utekl z domu a již se nikdy nevrátil.

Jenomže chování jeho otce se velmi podepsalo nejenom na jeho psychice. V roce 1968 byl souzen za pohlavní styk s nezletilým chlapcem a putoval poprvé do vězení. Protože se ale ve vězení choval velmi dobře, byl po 18 měsících propuštěn na svobodu.

Po nějaké době u něj ale došlo k první vraždě, kdy se začal oblékat jako klaun a aby si snadněji získal důvěru lidí, tak se angažoval na dětských oslavách. John Wayne Gacy se tak dopustil vraždy 33 lidí, mezi kterými byly hlavně děti, které pohřbil ve svém sklepě.

  • 3. Richard Chase (*23. 5. 1950 – †26. 12.1980)
Richard Chase byl kanibal.

Americký sériový vrah, nekrofil a kanibal. Byl známý jako upír ze Sacramenta a byl závislý na pití krve. V mládí začal Richard trpět velmi vážnou hypochondrií. Častokrát si stěžoval na různé zdravotní problémy, např. že mu občas přestává bít srdce, nebo že se jeho lebeční kosti samovolně pohybují po hlavě.

Trpěl utkvělou představou, že jakmile přestane pít krev, jeho srdce se začne okamžitě zmenšovat. Proto se rozhodl, že bude zabíjet drobná zvířata jako králíky, psy nebo kočky a jejich těla pojídat.

V roce 1977 poprvé zabil člověka. Na sériového vraha zabil sice „pouhých“ sedm lidí, ale nejhorší na tom bylo, v jaké stavu byla těla nalezena. Těla byla rozřezána, vnitřnosti lidí byly poházeny různě v ledničce a v chladících zařízeních a některé části těl už byly snězeny.

  • 4. Dr. Harold Shipman (*14. 1. 1946 – †13. 1. 2004)
Takový nevinný pan doktor že?

Britský lékař a sériový vrah patřící mezi vrahy s nejvyšším počtem obětí na světě. Pocházel z Anglie, kde byl obviněn z vraždy více než 250 obětí. Dr. Harold Shipman měl velmi dobrou pověst a lidé ho měli rádi.

Jediní, kdo si na něj stěžovali, byli jeho kolegové, protože se jim moc nezdála vysoká úmrtnost jeho pacientů. Shipman se totiž zaměřil hlavně na starší pacientky, které zabíjel tím, že jim vpíchl do těla velké množství látek, které způsobily jejich smrt.

Roku 2000 byl obviněn a odsouzen na doživotí a stal se tak prvním odsouzeným lékařem v Anglii, který vraždil své pacienty.

  • 5. Luis Alfredo Garavito (*25. 1. 1957)
Počet jeho obětí má být údajně kolem 300.

Kolumbijský sériový vrah, usvědčený a obviněný ze 139 vražd. Známý je ale spíše pod jménem Bestie. Luis byl obviněn z vraždy, mučení a znásilnění a roku 1999 byl zavřen do vězení, ve kterém nakreslil mapu popisující polohy pohřbených těl. Potvrzený počet jeho obětí je sice 139, ale neoficiální zdroje hovoří až o 300.

Bizarní na tomto případu je, že kvůli kolumbijským zákonům byl odsouzen na pouhých 22 let za mřížemi.

Související články

Další články