Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Největší rebelka vdanou paní? Tajná svatba Miley Cyrus a Liama Hemswortha!

Miley dává na sociální sítě všechno možné, ale snoubence, možná teď
už manžela, úspěšně tají.
Z pódia, kde na sobě měla Miley umělá prsa a řádila s dildem, rovnou pod čepec? Vypadá to, že ano. Podle zahraničních zdrojů to vypadá, že zlobivá zpěvačka a její snoubenec Liam Hemsworth měli veselku na pláži. A ne je tak ledajakou. Co se tedy mezi dvěma snoubenci, dnes už možná manželi, událo?

Miley už s Liamem jednou zasnoubená byla. Vztah jim ale nevydržel a oni to před svatbou vzdali. Stará láska nerezaví a oni to dali znovu dohromady.

Dlouho se o jejich staronovém vztahu nevědělo. Zpěvačka je na svých sociálních sítích aktivní, pořád přidává nové fotky a videa, ale o Liamovi ani slovo. Odhalili je až fotografové a náhodné snímky fanoušků. Šli s pravdou ven a přiznali, že jsou opět spolu. O pár týdnů později byla Miley viděna dokonce se snubním prstýnkem a teď mají být dokonce manželé!

Podle informací magazínu Life & Style měli mít malou romantickou svatbu na australské pláži při západu slunce. Obřad to byl komorní, řekli o něm jenom pár přátelům. Prý se už obě hrdličky oslovují jako „můj manžel“ a „moje manželka“.

Tak snad se brzy podaří ověřit, zdali jsou tyhle zprávy pravdivé nebo ne. Každopádně Miley už nic víc rebelkovského udělat nemohla. Teď už by šokovala jenom tehdy, pokud by se stala vzornou stepfordskou paničkou a vařila Liamovi 3× denně teplé jídlo. Ale toho se nebojíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články