Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Největší rajda mezi mladými českými herečkami? Prsatá Aneta Krejčíková!

Aneta potřebuje dostávat role a našla si cestu, ve které jí může jen
málokdo konkurovat. Má prsa a nebojí se je použít!
Zdroj: jirkazz, TV Nova, herminapress.cz
+ Další 3 fotografie
Televizní diváci ji znají především jako Gábinu Pumrovou ze seriálu TV Nova Ulice, kde hraje již od začátku jejího vysílání - tedy od roku 2005 až do dnešního dne. Ve skutečnosti má za sebou Aneta mnohem více zajímavých rolí a k nenápadné blondýně Gábině má ve svém životě daleko. Aneta je prostě nezmar a největší divoška a rebelka široko daleko. Nebojí se ve filmu ukázat, jak ji pán bůh stvořil, a byla by veliká škoda si to nepřipomenout, uznejte sami!

Největší záhada, která se kolem Anety vytvořila a zatím se na jednoznačné odpovědi neshodla ani redakce eXtra.cz, je otázka, zda někdy dostane Aneta roli, ve které zůstane oblečená. Na druhou stranu režiséry chápeme, nechávat Anetu zahalenou by byla opravdu velká škoda!

Aneta Krejčíková, sexbomba z Ulice, známá hlavně svými přednostmi, které se nebojí použít, je podle našich informací i v běžném životě k neudržení! A taková darebačka je zatraceně sexy.

Největší striptýz zatím udělala coby striptérka v Poupatech, kde si s Langmajerem střihla pár scén, při kterých se ženám zvyšuje tep a mužům… No mužům taky. Ten tep, samozřejmě!

Od té doby už ale uběhlo dost času a my chceme nášup!

Související články

Další články