Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Největší průšvihy na královských svatbách: Na co si musí dát Meghan pozor

Meghan si musí dát na spoustu věcí bacha.
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Přípravy na královskou svatbu Meghan Markhle (36) a prince Harryho (33) jsou u samého konce. Krásná Meghan v poslední době zažívá neskutečný stres. Čeho by se měla vyvarovat, aby si neudělala ostudu na královské svatbě? Máme pro vás pár kuriozit, které se staly na královských veselkách. Doufáme, že nevěsta neskončí jako její předchůdkyně...

Přípravy na svatbu nebyly pro krásnou Meghan Markle od počátku snadné. Nejen kvůli svému otci, který ohlásil, že na svatbu nepřijede, zažila obrovský stres. Nicméně Meghanina svatba není jediná, kdy se královská rodina potýká s problémy. Některé něvěsty zažily hotové peklo! Nevěsta a ženich již nyní vědí, jakým překážkám budou čelit a na co si dát pozor, až budou říkat svůj slib na zámku Windsor. O jaké přešlapy se jedná?

  • Princezna Diana byla na své svatbě tak nervózní a vystresovaná, že při slibu před oltářem vyslovila špatně jméno svého muže. Byla v takových rozpacích, že oslovila svého chotě Charles Philip místo celým jménem Philip Charles Arthur George.
  • Vrátíme až do roku 1763, kdy v té době sedmnáctiletá Augusta Saxo-Gothajská, která se měla vdávat za Fredericka, prince z Walesu, zažila neskutečný stres. Nervy jí způsobily tak velké bolesti břicha, že se jí udělalo nevolno. Při cestě uličkou nakonec pozvracela ženichovu matku, královnu Caroline.
  • Na Margaretině svatbě byl dokonce znemožněn přístup jednomu z nejdůležitějších mužů. Svědek Jeremy Fry se nakonec královské svatby nezúčastnil. Byl nucen před velkým dnem odstoupit ze své funkce kvůli malým homosexuální deliktům. V Anglii byla homosexualita legalizována až 15 let poté.
  • Marie Antoinetta měla svatbu na zámku Versailles, kde však prožila doslova noční můru. V den své svatby zjistila, že jí jsou příliš malé šaty a že záda nejsou úplně dopnuta a odhalují kousek korzetu a košilky. Nevyřešilo se, jak by se daly šaty opravit, a tak byla Marie Antoinetta nucena jít uličkou s odhaleným spodním prádlem. V té době to byl naprostý skandál!
  • Královna Alžběta také prožila několik špatných chvilek při přípravách na svůj důležitý den. V momentě, kdy jí kadeřnice dokončovala slavnostní účes, zlomila jí diadém. Ten měla zapůjčený od královny Marie. Byl vyroben roku 1919, takže se jednalo o velkou vzácnost. Služebná byla okamžitě vyvedena policií a ihned propuštěna. Naštěstí v nedalekém klenotnictví stihli diadém opravit ještě před obřadem.
  • Princezna Natalie z Dánska dokonce zapomněla slavnostní kytici. Dlouhých 10 minut se čekalo, než dostala kytici do rukou. Na fotkách bylo vidět, že si z toho nic nedělala a svému faux pas se nakonec zasmála.

Související články

Další články